Monday, March 25, 2024

PL — LARRY ROMANOFF: Wojna USA przeciwko Tik-Tokowi jest w 100% żydowska Wojna USA przeciwko Tik-Tokowi jest w 100% żydowska

 

Larry Romanoff

Tłumaczenie: LMforLXM (bitomat)

 

TEN ARTYKUŁ W PDF 

 

Obecna wojna przeciwko Tik-Tok nie ma nic wspólnego z USA czy Amerykanami. To Żydzi chcą, by Tik-Tok albo zginął, albo był pod ich kontrolą.

 

Zaraz to wyjaśnię, ale najpierw cofnę się o krok. W 2023 r. rozpoczęła się pierwsza wojna przeciwko Tik-Tokowi, która była wojną amerykańską. Powód był prosty:Chiny zjadały amerykański lunch, a Amerykanie byli wściekli. Francuski serwis informacyjny Le Monde opublikował interesujący artykuł zatytułowany “Jak chińskie aplikacje podbiły planetę”, [1] zauważając, że “trzy z czterech najczęściej pobieranych aplikacji na telefony z Androidem w USA to aplikacje chińskie”, a Tik-Tok ma ponad 170 milionów zalogowanych Amerykanów. To ponad 50% wszystkich Amerykanów, co oczywiście doprowadziło Amerykanów do szaleństwa.

 

Wystarczająco złe jest to, że chińskie samochody elektryczne zalewają świat, podczas gdy Amerykanie nie są w stanie ich zbudować, że Chiny opracowały i wielokrotnie testowały pociski hipersoniczne, podczas gdy amerykańskie wersje wciąż eksplodują. Wystarczająco złe jest to, że Huawei może nagle tworzyć własne chipy o dużej mocy bez kopiowania amerykańskiej technologii, że Chiny opanowały podstawy obliczeń kwantowych, podczas gdy Amerykanie zawodzą, że Chiny są światowym liderem w dziedzinie energii słonecznej, że DJI przejął świat małych dronów i wielu innych najnowocześniejszych technologii, ale teraz cała Ameryka biegnie do uroczej chińskiej aplikacji wideo.

 

To był ostatni dzwonek. Amerykański rząd był wściekły. Żaden “kraj czwartej kategorii”, taki jak Chiny, nie mógł rzucić wyzwania Amerykanom, którzy są numerem 1 we wszechświecie pod każdym względem, więc trzeba było coś zrobić. Rezultatem była pierwsza wojna Tik-Tok, i nacisk na to, by ByteDance sprzedał ją Amerykanom. Hongkong South China Morning Post powiedział nam: “Największy przeciwnik Ameryki nie ma interesu w kontrolowaniu dominującej platformy medialnej w Stanach Zjednoczonych”. [2] Próba ta nie powiodła się i choć była wspierana przez duży szum medialny, ostatecznie sprawa została umorzona, ponieważ wymuszenie sprzedaży zagranicznej firmy bez powodu było skomplikowane pod względem prawnym.

 

Ale potem mieliśmy wojnę między Arabami a Żydami w Palestynie i wszystko się zmieniło.Powodem było to, że Żydzi popełniali najbardziej przerażające i nieludzkie zbrodnie przeciwko narodowi palestyńskiemu i nie chcieli, aby świat się o tym dowiedział. Wiele z tego można przeczytać w lokalnych mediach, ale jest o wiele więcej rzeczy, które do nich nie dotarły..

 

Po pierwsze, Żydzi zbombardowali wszystkie szpitale w Palestynie i zakazali dostarczania rannym jakichkolwiek środków medycznych i personelu medycznego. Podczas wojny w Wietnamie Żydzi z RAND Corporation doradzali amerykańskiemu wojsku, że amerykańscy żołnierze nie powinni strzelać, aby zabić, ale powinni strzelać Wietnamczykom w brzuch lub jelita, aby nadwyrężyć zasoby medyczne wroga. Wyrządza to największe szkody wrogowi; martwe ciała są stosunkowo łatwe do pozbycia się, ale miliony ciężko rannych będą stanowić takie obciążenie dla narodu, że samo społeczeństwo upadnie. Żydzi (lub ich amerykańscy marionetkowi wojskowi) zrobili to samo w Iraku, Libanie, Syrii, Libii, Afganistanie, Jugosławii i innych krajach, i postępują według tego samego schematu w przypadku Gazy.

 

 

Jednym z rezultatów było to, że setki małych dzieci, które zostały poważnie ranne i wymagały amputacji jednej lub więcej kończyn, musiały przejść te amputacje bez znieczulenia, ponieważ Żydzi zniszczyli wszystkie środki medyczne i nie pozwolili na ich dostarczenie. Dr Rik Peeperkorn, przedstawiciel WHO na okupowanym terytorium palestyńskim, powiedział:, “Nigdy w życiu nie widziałem tylu amputowanych kończyn, w tym wśród dzieci.” [3] [4] [5] [6]Jest o wiele więcej, nawet bardziej przerażających, które są dobrze udokumentowane, ale nie dotarły do mediów.

 


Źródło

 

Aby upewnić się, że te okrucieństwa nigdy nie dotrą do ludzi na całym świecie, Żydzi zaczęli zabijać wszystkich dziennikarzy, nie tylko Palestyńczyków, ale także wszystkich dziennikarzy zagranicznych. Brytyjski Guardian powiedział nam: “Prawie 100 dziennikarzy zabitych i 400 uwięzionych tylko w 2023 roku”[7] a w 2024 roku będzie jeszcze gorzej. I oczywiście Żydzi są właścicielami lub kontrolują praktycznie wszystkie zachodnie środki masowego przekazu, a także w wielu innych częściach świata, a także kontrolują Facebooka, YouTube, Instagrama, Twittera i inne, więc istniało skuteczne “embargo informacyjne” na to, co naprawdę działo się w Palestynie, a zwłaszcza w Gazie.

 

Ale potem pojawił się Tik-Tok. Nie tylko dziennikarze, ale także Palestyńczycy i inni zagraniczni obywatele byli w stanie sfilmować wiele okrucieństw Żydów i opublikować je, aby cały świat mógł je zobaczyć. Tik-Tok ominął należące do Żydów środki masowego przekazu i zwrócił uwagę całego świata na wiele z tej ogromnej tragedii, co jest powodem nowej, intensywnej wojny przeciwko Tik-Tokowi.

 

Palestyńscy i zagraniczni reporterzy publikowali zdjęcia i filmy przedstawiające okrucieństwa popełniane przez Żydów w Strefie Gazy, a ludzie z całego świata podchwytywali je i publikowali na Tik-Toku. Nie było więc sposobu, by ukryć to, co się działo.

 

Wall Street Journal rozpoczął to artykułem zatytułowanym Jak TikTok przenosi wojnę do domu dziecka” [8]Żydowski Forward był tam z artykułem Młodzi Amerykanie zwracają się przeciwko Izraelowi” – i możesz podziękować TikTokowi. Nowe analizy pokazują, że treści propalestyńskie przyćmiewają wszystkie inne w aplikacji, a Chiny prawdopodobnie pogarszają sytuację. [9]

 

Żydowski Chronicle powiedział nam: Jak TikTok zwraca młode umysły przeciwko Izraelowi i Zachodowi. Starsi ludzie mają niewielkie pojęcie o wpływie platformy – a przez nią toksycznej Komunistycznej Partii Chin – na młodsze pokolenie [10]. Żydowski Forward zapytał: Jak szybko TikTok wysyła użytkowników w dół antysemickiej króliczej nory? Nowy raport opublikowany dziś przez National Contagion Research Institute, który bada rozprzestrzenianie się nienawiści w Internecie, ujawnia istotne dowody na to, że treści na TikTok są “promowane lub wyciszane” w zależności od tego, “czy są zgodne lub przeciwne interesom chińskiego rządu” [11].

 

Izba ma głosować nad ustawą, która może wprowadzić zakaz TikTok, przy wsparciu dużej grupy żydowskiej. Źródło

 

Żydowska Agencja Telegraficzna opublikowała artykuł, w którym czytamy: “(USA) Izba ma głosować nad ustawą, która może wprowadzić zakaz TikTok’a, przy wsparciu dużej grupy żydowskiej [12]. Times of Israel mówi nam: Główna amerykańska grupa żydowska popiera dwupartyjną ustawę, która może zakazać TikTok’a“. Żydowska Federacja Północnej Ameryki twierdzi, że popiera proponowaną ustawę ze względu na obawy o rozprzestrzenianie się antysemityzmu na platformie [13]. I nie chodzi o to, że grupy żydowskie w USA “popierają” zakaz Tik-Toka; to one przewodzą tej inicjatywie. Kongresmenka z Florydy obwiniła izraelskie lobby za głosowanie nad zakazem TikToka.

 

“To jest AIPAC w pracy”powiedziała.[14] Jest to częściowo odpowiedzialne za niedawny zalew odwetowych oskarżeń przeciwko Chinom o “łamanie praw człowieka”; wszystko to pochodzi z tego samego źródła: od Żydów [15] . [Chiny zajmują czołowe miejsce wśród wszystkich narodów świata, wzywając do zawieszenia broni w Palestynie i utworzenia prawdziwego państwa palestyńskiego – a to czyni Chiny zaciekłym wrogiem Izraela i Żydów, ponieważ oni nigdy nie pozwolą, by coś takiego się wydarzyło. Wszystkie ich plany dotyczące rządu światowego kontrolowanego przez Żydów zostałyby zniszczone, gdyby Palestyna stała się państwem.

 

Do czego to prowadzi? Powinniście się już domyślić. Żydzi chcą zmusić ByteDance do sprzedaży Tik-Toka Amerykaninowi, ale kim jest “Amerykanin”, który planuje go kupić? Nie Amerykanin, ale Żyd, Steven Mnuchin [16]. Mówi on, ponieważ nie może powiedzieć prawdy, że platforma taka jak Tik-Tok “powinna należeć do Amerykanina”, a nie do Chińczyka[17][18].

I to jest cała historia.

 

 

Na Temant Autora

 

Pisarstwo Larry’ego Romanoffa zostało przetłumaczone na 32 języki, a jego artykuły opublikowano na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy importowo-eksportowej. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, prezentując studia przypadków w sprawach międzynarodowych w starszych klasach EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z autorów nowej antologii Cynthii McKinney “When China Sneezes”. (Rozdział 2 – Radzenie sobie z demonami).

 

Jego pełne archiwum można zobaczyć na stronie  

https://www.bluemoonofshanghai.com/ and https://www.moonofshanghai.com/

Można się z nim skontaktować pod adresem: 

2186604556@qq.com

*

ODNOŚNIKI

 

 

[1] How Chinese apps have conquered the planet

https://www.lemonde.fr/en/economy/article/2024/03/15/how-chinese-apps-have-conquered-the-planet_6620317_19.html

[2] TikTok told to break with China’s Communist Party or lose access to US users

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3254303/us-lawmakers-seek-force-chinas-bytedance-divest-tiktok-or-face-ban?module=top_story&pgtype=homepage

[3] ‘Never seen so many amputees in my life’

https://www.aljazeera.com/news/liveblog/2024/1/9/israel-war-on-gaza-blinken-arrives-in-israel-as-fighting-continues?update=2606470

[4] As a Gazan doctor, I’m having to amputate children’s legs without anaesthetic

[5] “Absolutely Unimaginable”: Children in Gaza Face Amputations Without Anesthesia

https://www.democracynow.org/2023/12/28/palestinian_children_gaza

[6] A kitchen table amputation without anesthetic in Gaza is one of many

https://www.washingtonpost.com/world/2024/01/20/gaza-healthcare-crisis-amputation-anesthesia/

[7] Almost 100 journalists killed and 400 imprisoned in 2023

https://www.theguardian.com/media/2023/dec/08/journalists-killed-imprisoned-2023-ifj

[8] How TikTok Brings War Home to Your Child

https://www.wsj.com/tech/tiktok-israel-gaza-hamas-war-a5dfa0ee?mod=hp_lead_pos7

[9] Young Americans are turning against Israel — and you can thank TikTok

https://forward.com/opinion/574346/freepalestine-tiktok-israel-china/

[10] How TikTok is turning young minds against Israel and the West

https://www.thejc.com/lets-talk/analysis/how-tiktok-is-turning-young-minds-against-israel-and-the-west-q21dxrb3

[11] How fast does TikTok send users down the antisemitic rabbit hole?

https://forward.com/culture/577326/tiktok-antisemitic-hate-speech-rabbit-hole-experiment/

[12] (US) House set to vote on bill that could trigger TikTok ban, with support from major Jewish group

[13] Major US Jewish group backs bipartisan bill that could see TikTok banned

https://www.timesofisrael.com/major-us-jewish-group-backs-bipartisan-bill-that-could-see-tiktok-banned/

[14] Florida congresswoman blames Israel lobby for Democrat vote to ban TikTok. ‘This is Aipac at work,’ wrote Keith

https://www.thejc.com/news/usa/florida-congresswoman-blames-israel-lobby-for-democrat-vote-to-ban-tiktok-lbek8s6l

[15] Commentary: Israel’s bizarre human rights accusations

http://en.people.cn/n3/2024/0125/c90000-20126634.html

[16] Steven Mnuchin Says He Is Putting Together a Group to Buy TikTok

https://www.wsj.com/tech/steven-mnuchin-says-he-is-putting-together-a-group-to-buy-tiktok-3aac4a33?mod=hp_lead_pos3

video

[17] Ex-US treasury secretary Mnuchin says he’s putting together investors to buy TikTok

https://www.timesofisrael.com/ex-us-treasury-secretary-mnuchin-says-hes-putting-together-investors-to-buy-tiktok/

[18] As TikTok faces possible U.S. ban, former Treasury Secretary Steve Mnuchin looks to buy the company

https://nationalpost.com/news/world/steve-mnuchin-looks-to-buy-tiktok

 

Fair Use & Copyrights

 

Ten artykuł może zawierać materiały chronione prawem autorskim, których wykorzystanie nie zostało wyraźnie dozwolone przez właściciela praw autorskich. Treści te są udostępniane zgodnie z doktryną dozwolonego użytku i służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. Treści te nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Copyright © Larry Romanoff, Blue Moon of Shanghai, Moon of Shanghai, 2024

 

Inne Dziela Tego Autora

THE POWER BEHIND THE
THRONE 

POLSKT — Władza stojąca za trone

ESSAYS ON CHINA
— VOLUME ONE
 

ESSAYS ON CHINA —
VOLUME TWO
 

ESSAYS ON CHINA —
VOLUME THREE
 

ESSAYS
ON AMERICA 
 

NATIONS BUILT ON LIES
— VOLUME 1 — How the US Became Rich
 

POLSKI — Narody zbudowane na kłamstwach  Tom 1  Jak Stany Zjednoczone stały się
bogate

NATIONS BUILT ON LIES
— VOLUME 2 — Life in a Failed State
  

NATIONS BUILT ON
LIES  — VOLUME 3 — The Branding of America

DEMOCRACY –The Most
Dangerous Religion
 

POLSKI — Demokracja, najbardziej
niebezpieczna Religia
 

PROPAGANDA and THE
MEDIA

BERNAYS AND PROPAGANDA 

THE
JEWISH HASBARA IN ALL ITS GLORY

WHAT WE ARE NOT TOLD 

KAMILA
VALIEVA 

FILLING
THE VOID
  

POLICE STATE AMERICA
Volume One
 

POLICE STATE AMERICA Volume TwoiNTERNET ARCHIVE


 

TO INTERNET ARCHIVE -- Re: An urgent request

Please remove this file from archive.org:

Step 1: (a) This is the URL that I want excluded from your website:
https://web.archive.org/web/20230414194235/https://www.moonofshanghai.com/2023/04/en-larry-romanoff-power-behind-throne.html Sincerely, Luisa Vasconcellos

 

 

CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL FRANÇAIS  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff, May 27, 2021

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

READ MORE

L.Romanoff´s interview