Thursday, June 8, 2023

POLSKI — LARRY ROMANOFF: Żydzi Stalina


 

Żydzi Stalina

Przez Larry Romanoff, September 18, 2022

Źródło / Source: https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/8264/  

 Tłumaczył / Translated by: FMforLXM – (Bitomat)CHINESE   ENGLISH   HELLENIC/GREEK  POLSKI  PORTUGUESE  ROMANIAN SPANISH

 

Temat ten jest ważny nie tylko ze względu na niego samego, ale także dlatego, że zapewnia powiązania, które pomagają nam spojrzeć na inne wydarzenia historyczne z odpowiedniej perspektywy, a nawet więcej, ponieważ jest to zdumiewający, a nawet zdumiewający przykład tego, jak historia jest przekręcana, jak pominięcie zaledwie kilku kluczowych faktów może całkowicie zniekształcić cały ważny segment historii. Jednym z rezultatów jest to, że wiele z tego, co "wiemy" o naszej historii, jest błędne, ale także prowokuje nas do gardzenia niewinnymi ludźmi i sympatyzowania z winnymi.

 

Kilka lat temu Sever Plocker napisał artykuł dla izraelskiego Ynet News zatytułowany "Żydzi Stalina" (1), w którym stwierdził: "Nie wolno nam zapominać, że niektórzy z największych [masowych] morderców współczesnych czasów byli Żydami". Ten artykuł jest świadectwem jego wypowiedzi.

 

Cytując Plockera: "Nie możemy z całą pewnością określić liczby zgonów, za które odpowiedzialna była Czeka w swoich różnych przejawach, ale liczba ta z pewnością wynosi co najmniej 20 milionów, wliczając w to ofiary przymusowej kolektywizacji, głodu, wielkich czystek, wypędzeń, banicji, egzekucji i masowej śmierci w gułagach. Wyeliminowano całe warstwy ludności: Niezależni rolnicy, mniejszości etniczne, członkowie burżuazji, wyżsi oficerowie, intelektualiści, artyści, działacze ruchu robotniczego, "członkowie opozycji", którzy zostali zdefiniowani całkowicie losowo, oraz niezliczeni członkowie samej partii komunistycznej.


A my, Żydzi? Wielu Żydów zaprzedało duszę diabłu rewolucji komunistycznej i ma krew na rękach na wieczność. Dr Halfin opisał fale sowieckiego terroru jako "karnawał masowych mordów", "fantazję czystek" i "mesjanizm zła". Okazuje się, że również Żydzi, gdy dadzą się porwać mesjanistycznej ideologii, mogą stać się wielkimi mordercami, jednymi z największych znanych współczesnej historii. Nawet jeśli temu zaprzeczamy, nie możemy uciec od żydowskości "naszych katów", którzy służyli Czerwonemu Terrorowi z lojalnością i oddaniem od samego początku.


Izraelski uczeń kończy szkołę średnią, nie słysząc nigdy nazwiska "Genrikh Yagoda", największego żydowskiego mordercy XX wieku, zastępcy dowódcy GPU oraz założyciela i dowódcy NKWD. Jagoda sumiennie wdrażał rozkazy kolektywizacji Stalina i jest odpowiedzialny za śmierć co najmniej 10 milionów ludzi. Jego żydowscy zastępcy stworzyli i zarządzali systemem Gułagu".


Następnie Plocker wyraża pogląd zbyt powszechny wśród Żydów na całym świecie, pisząc: "Żydzi aktywni w oficjalnych komunistycznych aparatach terroru ... nie robili tego oczywiście jako Żydzi, ale raczej jako staliniści, komuniści i "ludzie radzieccy". Odkupuje się jednak, stwierdzając dalej: "Mój własny pogląd jest inny. Uważam za niedopuszczalne, że ktoś jest uważany za członka narodu żydowskiego, gdy robi wielkie rzeczy, ale nie jest uważany za część naszego narodu, gdy robi niesamowicie nikczemne rzeczy". Nie mógłbym się bardziej zgodzić.


Jeśli argumenty są słuszne, to Niemcy nie powinny za nic przepraszać ani mieć wyrzutów sumienia, ponieważ Hitler nie działał jako Niemiec, ale jako "Europejczyk" lub "nazista". Jest to po prostu kiepska próba wmówienia nam, że Żydzi są "naprawdę Żydami" tylko wtedy, gdy są dobrzy. Kiedy są źli, ich żydowskość jest prawdopodobnie odrzucana i przyjmują inną tożsamość.


Żydzi nie chcą konfrontować się z historią, w której znaczna liczba ich własnego narodu dopuszcza się okrutnych zbrodni, więc bagatelizują swoje pochodzenie, przepisują historię i zapominają o niej. A co z okrutnym i nieludzkim traktowaniem narodu palestyńskiego przez Żydów w Izraelu? Kiedy strzelają dzieciom w głowę, bombardują szkołę ONZ doszczętnie ją niszcząc, niszczą amerykańską szkołę w Gazie białym fosforem i palą dzieci żywcem, czy zachowują się jak Żydzi? Z pewnością tak.


Plocker odnosi się do jeszcze jednej rzeczy, próby zmylenia i przeniesienia odpowiedzialności i winy z Żydów na naród rosyjski. Zauważył, że Niall Ferguson, tak zwany "historyk" z Uniwersytetu Harvarda, w swojej książce "Wojna światów" napisał, że "żadna rewolucja w historii ludzkości nie pożerała swoich dzieci z takim samym niepohamowanym apetytem jak rewolucja sowiecka". Plocker przypomniał również, że dr Igal Halfin z Uniwersytetu w Tel Awiwie w książce o stalinowskich czystkach napisał, że "stalinowska przemoc była wyjątkowa, ponieważ była skierowana wewnętrznie".


Oba te stwierdzenia uważam za odrażającą, idiotyczną sofistykę, pozornie celowe działania mające na celu zrzucenie odpowiedzialności za kampanię masowych mordów, która niemal nie miała sobie równych. Rewolucja sowiecka w żaden sposób nie "pożerała własnych dzieci"; to raczej Żydzi przybyli do Rosji, by pożreć rosyjskie dzieci. A przemoc była "skierowana wewnętrznie" tylko w tym sensie, że osoby ją stosujące były agentami zewnętrznymi, przybyłymi z zewnątrz, aby zabijać.

 

Trochę tła historycznego

 

W poprzednim eseju na temat Żydów i rewolucji (2) zauważyłem, że w przeszłości miało miejsce wiele fal prób rewolucji, wszystkie podżegane przez Żydów, ale w większości pogrzebane i przeinaczone przez tych samych ludzi. Szczególnym przypadkiem jest Rosja. Nie wydaje się to powszechnie znane, ale Rosja miała więcej niż swój udział w próbach rewolucji, zarówno przed, jak i po wydarzeniu z 1917 roku, które wszyscy znamy jako "rewolucję rosyjską".

 

Rewolucje 1848 roku

 

W 1848 r. na świecie wybuchła prawdziwa epidemia prób rewolucji i obalania rządów, która dotknęła dosłownie dziesiątki krajów, w tym Rosję. Francja odniosła niewielki sukces, ale wszystkie inne zostały zmiażdżone. Niemniej jednak rok 1848 był ważnym punktem w historii świata, który prawie nigdy nie jest postrzegany jako taki, ponieważ poszczególne elementy są traktowane oddzielnie przez naszych tak zwanych historyków (głównie Żydów) i wydawców książek (prawie wyłącznie Żydów), którzy nigdy nie dostarczają nam narzędzi do łączenia wszystkich tych odmiennych wydarzeń w jeden obraz. Nie będę się tutaj nad tym rozwodził, ale wszystkie te rewolucje tamtego roku miały to samo źródło, ogromny skoncentrowany wysiłek mający na celu rekonfigurację rządów świata, aby były bardziej zgodne z celami chazarskich Żydów.

 

Rewolucja 1881 r.

 

W 1881 r. Rosja przeżyła kolejną rewolucję (3) wznieconą przez tych samych ludzi, w tym przypadku zabójstwo cara Aleksandra II przez Żydówkę Verę Figner, przywódczynię żydowskiej grupy terrorystycznej o nazwie "Wola Ludu". To było ich powiadomienie dla nowego cara Aleksandra III: (4)


"Robotnicy Rosji! Dzisiaj, 1 marca, Aleksander Tyran (Aleksander II) został zabity przez nas, socjalistów. Został zabity, ponieważ nie dbał o swój lud. Obciążył ich podatkami. Pozbawił chłopów ich ziemi. Oddał robotników w ręce rabusiów i wyzyskiwaczy. Nie dał ludziom wolności. Nie zważał na łzy ludu. Troszczył się tylko o bogatych. Sam żył w luksusie. Policja znęcała się nad ludźmi, a on nagradzał ich zamiast karać. Powiesił lub wygnał każdego, kto wystąpił w imieniu ludu lub w imieniu sprawiedliwości. Dlatego został zabity. Car powinien być dobrym pasterzem, gotowym poświęcić życie swoim owcom. Aleksander II był wygłodniałym wilkiem i spotkała go straszna śmierć".

 

Rewolucja 1890 roku

 

Wygląda na to, że nasi rewolucjoniści również nie przejmowali się zbytnio Aleksandrem III i podjęli kolejną nieudaną próbę w 1890 roku. W ramach swojej rewolucyjnej intrygi Żydzi wykorzystali słaby rok urodzaju, próbując wzniecić powszechną rewolucję głodem, tak jak miało to miejsce we Francji. Rząd rosyjski początkowo nie zdawał sobie sprawy ze skali słabych zbiorów i niedoborów żywności, przez co przez pewien czas zwlekał z podjęciem działań. Zdając sobie sprawę z naturalnego rezultatu, a także wiedząc, że ceny zboża na eksport były znacznie wyższe niż do konsumpcji krajowej, żydowscy "kupcy zboża" uprzedzili działania rządu, szybko kupując i eksportując znaczną część już ograniczonych zbiorów, zanim cesarskie edykty mogły temu zapobiec. Wynikający z tego głód był poważny i zmarło prawie 500 000 osób. Nie doszło jednak do oczekiwanej rewolucji. (5)

 

Rewolucja 1905 roku

 

Kolejna próba była znacznie bardziej doniosła, była to rewolucja 1905 roku i wydarzenie zwane "Krwawą Niedzielą", kiedy to zorganizowany protest został dość brutalnie stłumiony przez nowego cara Mikołaja II. W ciągu następnych dwóch lat Żydzi zorganizowali brygady terroru, które zabiły wiele tysięcy ludzi, głównie policjantów i urzędników państwowych. Kilka tysięcy żydowskich terrorystów zostało złapanych i zesłanych na Syberię i w inne miejsca, ale ta historia ma ściśle powiązany i bardzo ważny element, który historia usunęła, a który musimy zrozumieć. (6)

 

Wojna rosyjsko-japońska

 

Nie będę tutaj wchodził w zbyt wiele szczegółów, ponieważ temat jest obszerny, a inne źródła są łatwo dostępne na temat podstawowych faktów. (7) Mówiąc najprościej, Rosja chciała mieć port morski z ciepłą wodą w północnej Korei lub północnych Chinach, obszarach kontrolowanych przez Japończyków. Obraz jest nieco niejasny, ale jasne jest, że Żydzi mocno naciskali na wojowniczość i nieugiętość po obu stronach i zdecydowanie promowali poważne zaangażowanie militarne. Jacob Schiff promował (całkowicie fikcyjną) politykę pomocy Japonii w uprzemysłowieniu i militaryzacji, aby chronić się przed "chrześcijanami rosyjskiego cara". 

 

Jednym z kluczowych szczegółów przemilczanych przez historię jest to, że Japonia nie tylko była popychana do wojny z Rosją, ale otrzymała finansowanie w wysokości 200 milionów dolarów od europejskich Rothschildów na zakup szerokiej gamy broni i uzbrojenia wygodnie dostarczanego przez fabryki broni Rothschildów w Niemczech. Japonia była dosłownie uzbrojona po zęby we wszystko - a wszystko to na kredyt. Innym szczegółem pominiętym w historii jest to, że Rosji sprzedano zasadniczo tę samą broń za około 200 milionów dolarów, również na kredyt, finansowany przez inną grupę żydowskich bankierów, ale dostarczany przez te same fabryki Rothschilda. Na szczęście dla Japończyków, ich broń dotarła w samą porę przed atakiem na Rosję, umożliwiając Japonii zniszczenie znacznej części rosyjskiej floty. Na nieszczęście dla Rosji, ich dostawy broni były w niewytłumaczalny sposób opóźnione i nie dotarły do czasu, aż wszystkie szkody zostały wyrządzone, pozostawiając rząd słaby, zdemoralizowany i w rozsypce, z dużą częścią zniszczonego wojska.


Pomimo tej porażki, Rosja ostatecznie uzyskała połowę wyspy Sachalin do wykorzystania jako bazy morskie, a resztę uzyskała po II wojnie światowej. W ten sposób Japończycy zdali sobie sprawę, że ich wojna z Rosją w rzeczywistości nie przyniosła żadnych korzyści, przynajmniej nie dla nich. Jednak zdali sobie również sprawę z czegoś innego - że zostali wciągnięci przez Żydów w wojnę z Rosją wyłącznie w celu osłabienia Rosji w ramach przygotowań do planowanej rewolucji 1905 roku. Nie tylko nie uzyskali żadnych korzyści z wojny, ale zostali wykorzystani jedynie jako nieświadome narzędzie do osłabienia wroga, aby ktoś inny mógł go podbić - i pozostawili prawie bankruta z 200 milionami dolarów długu za to doświadczenie.


Nasze podręczniki historii i Wikipedia nic o tym nie wiedzą. Jeden z przykładów na to, jak pominięcie jednego kluczowego szczegółu zmienia cały obraz wydarzenia historycznego, prowadząc wszystkich uczniów do dokładnie błędnych wniosków.


Japończycy nie zapomnieli o tym i wraz z kolejnymi podobnymi doświadczeniami zdali sobie sprawę, że nigdy nie zostaną zaakceptowani jako część zachodniego świata. Dlatego też, gdy zaczęły wiać wiatry II wojny światowej, Japończycy, co zrozumiałe, nie chcieli wrogich obcych wśród siebie. Najpierw wydalili wszystkich Żydów z Nagasaki w 1926 roku, a następnie wszystkich Żydów z całej Japonii. W tym miejscu możemy znaleźć więcej historycznych powiązań. Wydaje się niemal pewne, że powodem, dla którego Bernard Baruch, Żyd i "najpotężniejszy człowiek w USA" w tamtym czasie, wybrał Nagasaki jako jeden z celów dla bomby atomowej. A późniejsze całkowite wypędzenia były prawdopodobnie powodem, dla którego Baruch wybrał Japonię jako cel dla USA, aby zademonstrować swoją nową atomową sprawność.


Chazarscy Żydzi nie wybaczają żadnemu narodowi, który ich wypędza, co jest powodem, dla którego biedna mała Kuba jest straszliwie karana od czasu rewolucji Castro, i jednym z powodów, dla których Chiny są dziś takim celem - ponieważ Mao wypędził całe opium i każdy inny rodzaj Żydów z Chin, gdy tylko przejął władzę. Żydowskie publikacje mówią nam, że Żydzi opuścili Szanghaj "w pośpiechu" po wojnie, zaniedbując wspomnieć o przyczynie tego "pośpiechu".


To na marginesie, ale drugie wydalenie wszystkich Żydów z Japonii jest źródłem sfabrykowanych historii o Szanghaju "przyjmującym 40 000 Żydów, którzy uciekali przed okrucieństwami Hitlera w Europie". Historia ta, będąca w całości kłamstwem, głosi, że wszyscy ci Żydzi podróżowali z Niemiec do Szanghaju, gdzie mieli być "bezpieczni" przed Hitlerem. Ale gdyby to był ich cel, przekroczenie granicy z Rosją byłoby wystarczające; dotarcie do Moskwy byłoby więcej niż wystarczające. Podróżowanie 7000 km przez całą Syberię, a następnie kolejne 5000 km na południe do Szanghaju nie ma sensu. Po drodze było wiele bezpiecznych miejsc. W każdym razie transport z Moskwy na Syberię był w najlepszym razie minimalny i nie było systemu zdolnego do przewiezienia dodatkowych 40 000 ludzi do Jakucka, ani też nie było możliwości przewiezienia tych ludzi przez Syberię, Mongolię i kontrolowaną przez Japonię Mandżurię aż do Szanghaju. Chociaż mogło być kilku, którzy podróżowali drogą lądową, to Żydzi wydaleni z Japonii zalali Szanghaj. I to nie "Chińczycy o gorących sercach" uratowali 40 000 Żydów przed Hitlerem, jak nam się mówi. Japończycy mieli pełną kontrolę nad Szanghajem, a także większością północno-wschodnich Chin, a Szanghaj miał już ogromną liczbę opiumowych Żydów, więc transfer był naturalny. "Chiny" nie miały nic do powiedzenia w tej sprawie, Szanghaj nie miał nic do powiedzenia w tej sprawie, a wszyscy ci "serdeczni Chińczycy" nawet nie wiedzieli, co się stało.

 

Powrót do rewolucji 1905 roku

 

Ówczesny car, Mikołaj II, poważnie zmienił zdanie i był skłonny pójść na poważne ustępstwa, aby utrzymać swój kraj w pokoju i uniknąć wojny domowej. Jeden z jego najskuteczniejszych ministrów, Piotr Stołypin, zaproponował wiele zmian, które ugruntowałyby zadowolenie ludności i bezpieczeństwo Rosji. Mówi się, że Stołypin był prawdopodobnie jedynym człowiekiem, który mógł uniknąć rozlewu krwi i uratować Romanowów. Dlatego też Stołypin musiał zostać usunięty. (9) Żydowski rewolucjonista Dmitri Bogrov zastrzelił i zabił Stołypina. (10) Żydzi szybko stwierdzili, że Bogrov "działał sam", ale tajemnice tego zabójstwa nigdy nie zostały wyjaśnione. W każdym razie jego zabójstwo skazało dynastię Romanowów na zagładę. Wikipedia nie miała pojęcia, że Bogrov był Żydem. (11)

 

Rewolucja rosyjska 1917 roku

 

Musimy najpierw zauważyć, że rewolucja rosyjska z 1917 r. nie była w żadnym sensie rewolucją "rosyjską". Była to całkowicie, w 100%, żydowska rewolucja przeciwko Rosji i narodowi rosyjskiemuRdzenni Rosjanie nie brali udziału w planowaniu i odegrali niewielką rolę w realizacji tej ogromnej tragedii, absolutnie jednego z najkrwawszych i najbardziej okrutnych wydarzeń w najnowszej historii świata.


Nie tyle rewolucja jest dla nas interesująca, co wydarzenia poprzedzające i następujące po niej, które powinny przyciągnąć naszą uwagę. Żydzi desperacko pragnęli przewrotu, aby zniszczyć Rosję taką, jaka była, zgodnie z planem światowej kontroli komunistycznej. Tym razem zaplanowali to znacznie dokładniej. Nie wydaje się to powszechnie znane, ale Trocki i kilkuset rosyjskich Żydów, którzy zostali wydaleni z Rosji po nieudanej rewolucji 1905 roku, przebywali w USA na szkoleniu przed kolejną próbą i otrzymali dosłownie wiele lat treningu. Byli oni w znacznym stopniu finansowani przez Jacoba Schiffa i Maxa Warburga, którzy wydali ponad 20 milionów dolarów na szkolenie i finansowanie samej rewolucji. Dziś byłoby to około 750 milionów dolarów, co na tamte czasy było ogromną sumą pieniędzy.


W marcu 1917 roku Schiff i Warburg wysłali Lwa Dawidowicza Bronsteina, lepiej znanego jako "Trocki" i jego grupę kilkuset żydowskich komunistów do Rosji, aby wzniecili rewolucję. W tym samym czasie około 90000 żydowskich wygnańców powróciło do Rosji z całego świata, aby zinfiltrować kraj i pomóc w rewolucji, większość z nich zmieniła swoje żydowskie nazwiska, aby łatwiej wtopić się w rosyjskie społeczeństwo. Widać, że nie było to trywialne przedsięwzięcie, lecz szeroko zakrojone ogólnoświatowe planowanie z jednego źródła - tym źródłem było londyńskie City.


Lenin został wysłany przez Europę do Rosji słynnym "zapieczętowanym pociągiem" z dodatkowymi 5 lub 6 milionami dolarów w złocie (około 175 milionów dolarów w dzisiejszych dolarach). W tym samym czasie Trocki opuścił Nowy Jork na pokładzie S.S. Christiania z około 300 intensywnie wyszkolonymi żydowskimi rewolucjonistami, z ogromnym skarbem złota w ręku, a ich pierwszym portem był Halifax w Nowej Szkocji. Rząd kanadyjski wiedział o spisku i tożsamości tych ludzi, aresztował Trockiego i jego ludzi oraz skonfiskował ich złoto. Ale Żydzi zareagowali natychmiast i groźbami użycia siły, z Williamem Wisemanem z Kuhn Loeb i słynnym "pułkownikiem" House'em, wywierając ogromną presję na Kanadę, by uwolniła tych ludzi. Kanada, tchórzliwa jak zawsze, skapitulowała pod presją i podporządkowała się, a Trocki mógł spotkać się z Leninem i przystąpić do realizacji żydowskich planów wobec Rosji. Jest to jedna z wielu części kanadyjskiej historii, której żaden Kanadyjczyk nie może się nauczyć.


W świecie ubezpieczeń pojazdów mechanicznych istniała kiedyś doktryna przypisywania odpowiedzialności za kolizje, znana jako "ostatnia wyraźna szansa". Teoria głosiła, że niezależnie od tego, kto stworzył okoliczności wypadku, jeśli jeden z kierowców miał ostatnią wyraźną szansę na uniknięcie kolizji, ale z niej nie skorzystał, wina spadała na niego. Jeśli przyjmiemy tę doktrynę, Kanada miała ostatnią wyraźną szansę i można ją obarczyć całą winą za rewolucję w Rosji i ogromną liczbę ofiar, które z niej wynikły.

 

Żydowscy rewolucjoniści

 

Gruzin, Ioseb Besarionis dze Dżugaszwili (alias Józef Wissarionowicz Stalin), mógł być tylko przykrywką, a prawdziwa władza za tronem pochodziła z londyńskiego City i była kierowana przez Jacoba Schiffa i Maxa Warburga. Niektórzy historycy zgadzają się, że Stalin był tylko figurantem, że to Lazar Kaganowicz (żydowski szef Czeka i brat żydowskiej żony Stalina) był naprawdę odpowiedzialny. Więcej niż kilku historyków wydaje się akceptować tezę, że to wszyscy Żydzi na ważnych stanowiskach pod rządami Stalina faktycznie podejmowali decyzje i określali politykę.


Należy zauważyć, że podczas gdy Żydzi stanowili jedynie niewielki procent populacji Rosji, od 80% do 90% wszystkich rosyjskich rewolucjonistów stanowili Żydzi, a w niektórych segmentach, takich jak gułagi i Czeka, udział Żydów wynosił 100%. Żydzi absolutnie zdominowali cały bolszewicki reżim po czerwonej rewolucji październikowej w 1917 roku. Prawie wszyscy ministrowie w pierwszym rządzie sowieckim byli Żydami, a nieliczni, którzy nimi nie byli, byli masonami, mieli żydowskie żony i mówili w jidysz. "Rewolucja bolszewicka w Rosji była dziełem żydowskich mózgów, żydowskiego niezadowolenia, żydowskiego planowania, którego celem jest stworzenie nowego porządku na świecie". (12) Jak wspomniano powyżej, około 90.000 Żydów z wielu europejskich regionów napłynęło do głównych miast Rosji, aby otrzymać znaczące stanowiska kierownicze we wszystkich głównych sektorach rządu i gospodarki.


"Według danych dostarczonych przez prasę sowiecką, spośród 556 ważnych funkcjonariuszy państwa bolszewickiego, w tym wyżej wymienionych, w latach 1918-1919 było: 17 Rosjan, dwóch Ukraińców, jedenastu Ormian, 35 Lettów [Łotyszy], 15 Niemców, jeden Węgier, dziesięciu Gruzinów, trzech Polaków, trzech Finów, jeden Czech, jeden Karaim i 457 Żydów." (13)


"Według dokumentów Departamentu Stanu USA, grupa potężnych żydowskich elit finansowych planowała obalenie rosyjskiego cara Mikołaja II w 1916 roku. Do spiskowców tych należeli Jacob Schiff, Mortimer Schiff, Felix Warburg, Otto Kahn i Isaac Zeelman. Zdecydowali, że Rosja powinna zostać zniszczona, a komunistyczny reżim dyktatorski zostanie wdrożony, podporządkowany dyktatowi międzynarodowego żydostwa". (14)


Aleksander Sołżenicyn napisał: "Musicie zrozumieć. Bolszewicy, którzy przejęli Rosję, nie byli Rosjanami. Oni nienawidzili Rosjan! Nienawidzili chrześcijan! Kierowani nienawiścią etniczną torturowali i mordowali miliony Rosjan bez cienia ludzkich wyrzutów sumienia. Rewolucja październikowa nie była tym, co w Ameryce nazywa się "rewolucją rosyjską". Była to inwazja i podbój narodu rosyjskiego. Więcej moich rodaków doznało straszliwych zbrodni z rąk splamionych krwią niż jakikolwiek naród lub naród kiedykolwiek cierpiał w całej historii ludzkości. Nie można tego bagatelizować! Bolszewizm był największą ludzką rzezią wszechczasów. Fakt, że większość świata jest nieświadoma tej rzeczywistości, jest dowodem na to, że globalne media są w rękach sprawców. Nie możemy stwierdzić, że wszyscy Żydzi są bolszewikami, ale bez Żydów nie byłoby bolszewizmu. Dla Żyda nie ma nic bardziej obraźliwego niż prawda. Obłąkani krwią żydowscy terroryści zamordowali 66 milionów ludzi w Rosji w latach 1918-1957". (15)


Winston Churchill napisał: "Nie ma potrzeby wyolbrzymiania roli, jaką ci międzynarodowi i w większości ateistyczni Żydzi odegrali w tworzeniu bolszewizmu i w faktycznym wywołaniu rewolucji rosyjskiej. W sowieckich instytucjach przewaga Żydów jest jeszcze bardziej zdumiewająca. W systemie terroryzmu stosowanym przez Nadzwyczajne Komisje do Walki z Kontrrewolucją (CHEKA) Żydzi, a w niektórych znaczących przypadkach także Żydówki, odgrywają znaczącą, jeśli nie główną rolę". (16)


"Światowa rewolucja, której doświadczymy, będzie wyłącznie naszą sprawą i spocznie w naszych rękach. Rewolucja ta zacieśni żydowską dominację nad wszystkimi innymi ludźmi". (17)

 

Żydowska CZEKA

 

Żydowska CZEKA była tajną policją stworzoną przez NKWD; jej skład był prawie całkowicie żydowski. "Żydzi byli szczególnie dominujący w najbardziej przerażającej i krwiożerczej części bolszewickiego aparatu państwowego, Czeka, która składała się z 250 000 funkcjonariuszy", wszystkich Żydów, z nieograniczoną władzą, Kaganowicza i jego organizacji Czeka działającej jako "policjant, śledczy, więzień, prokurator, sędzia i kat". (18)


Lazar Kaganowicz był żydowskim szefem Czeka i słynął z czystek tych, którzy sprzeciwiali się żydowskiej kontroli nad krajem. Każdy, kto ośmielił się krytykować żydowską supremację, był bezlitośnie mordowany, ponieważ "antysemityzm" stał się przestępstwem karanym śmiercią w Związku Radzieckim.


CHEKA przede wszystkim łapała wszystkich gojów, którzy nie popierali żydowskiego rządu, a następnie torturowała ich i zabijała. Obejmowało to w szczególności wojskowych i pracowników rządowych, wszystkich duchownych chrześcijańskich i każdego, kto posiadał majątek o wartości przekraczającej 10 000 rubli. Żydzi działający w CHEKA nie tylko eksterminowali wszystkie te kategorie ludzi, ale także specjalizowali się w torturach, których metody obejmowały obdzieranie ludzi żywcem ze skóry, skalpowanie, nabijanie na pale, wieszanie, kamienowanie na śmierć, "koronowanie" drutem kolczastym, przywiązywanie do desek i powolne wpychanie do zbiorników z wrzącą wodą. Istniało również inne okrucieństwo, które było powszechnie stosowane wobec czarnych niewolników w Ameryce, polegające na wbijaniu gwoździ w dużą drewnianą beczkę, tak aby ich czubki wystawały do środka, a następnie umieszczaniu nagiego mężczyzny w beczce, przybijaniu jej gwoździami i staczaniu ze stromych wzgórz. Stosowali również tak zwaną "torturę szczura", umieszczając szczura w metalowym pudełku z otwartym dnem przymocowanym do brzucha mężczyzny, a następnie podgrzewając metalowe pudełko do czerwoności, w którym to momencie zwierzę, oszalałe z gorąca, próbowało uciec, jedząc ciało mężczyzny.


Żydzi ci specjalizowali się również w torturowaniu i zabijaniu kobiet i dzieci, nieuchronnie gwałcąc kobiety przed ich zabiciem. Żydzi z CHEKA całkiem otwarcie przemierzali tereny wiejskie, porywając i zabijając dzieci, ostatecznie eksterminując całe populacje wiejskie. Spalili również wiele lub nawet większość kościołów i zniszczyli większość chrześcijańskich zabytków w Rosji, a księży zamienili w zamiataczy ulic lub po prostu ich zamordowali. Ostatecznie większość chrześcijańskiego duchowieństwa została zabita przez Żydów. "Żydowska CHEKA systematycznie eksterminowała bogatych, klasę biznesową, inteligentną klasę wykształconą, wszystkie osiągające wysokie wyniki segmenty populacji, pozostawiając Rosję z populacją ignoranckich robotników, chłopów i potężną żydowską elitą rządzącą".


Żydzi w CHEKA zamordowali również całą rodzinę cara Mikołaja II, "ostatniego z Romanowów". Morderstwa dokonał Żyd JakowM. Jurowski (Yakov M. Yurovksy). Trocki racjonalizował morderstwa jako "użyteczny środek, nie tylko celowy, ale konieczny". Twierdził, że "pokazało to wszystkim, że będziemy nadal walczyć bezlitośnie, nie zatrzymując się przed niczym". Powiedział, że egzekucje miały na celu "przestraszyć, przerazić i zaszczepić poczucie beznadziejności" wśród pogańskich chrześcijan, a także pokazać innym Żydom, że "nie ma odwrotu, że przed nami albo całkowite zwycięstwo, albo całkowita zagłada".

 

Żydowskie gułagi

 

Gułagi składały się z około 500 żydowskich obozów koncentracyjnych utworzonych pod rządami Czeka i wykorzystywanych głównie do pracy przymusowej, a każdy dysydent w populacji zazwyczaj otrzymywał wyroki od 5 do 25 lat ciężkich robót. Jagoda wysłał setki tysięcy do pracy przy projekcie budowy kanału bałtyckiego, gdzie zginęła niezliczona liczba Rosjan, Ukraińców i innych osób. System został stworzony i założony przez dwóch Żydów, Naftalego Frenkla i Lewiego Bermana, pod bezpośrednią kontrolą Genrikha Jagody, a obozami dowodzili Żydzi tacy jak RappoportSolz i Spiegelglas, z których wszyscy są obszernie wymienieni w dziele Sołżenicyna.


"Miliony niewinnych ludzi zostało uwięzionych w tych łagrach, które ostatecznie stały się obozami śmierci. "Więźniowie pracowali pod gołym niebem i w kopalniach, w suchych regionach i za kołem podbiegunowym, bez odpowiedniej odzieży, narzędzi, schronienia, jedzenia, a nawet czystej wody. Przedzierali się przez błoto w temperaturach poniżej -20 stopni Celsjusza, ścinali drzewa piłami ręcznymi, kopali zamarzniętą ziemię prymitywnymi kilofami i przenosili ogromne skały za pomocą prymitywnych narzędzi. Inni ręcznie wydobywali węgiel lub miedź, często cierpiąc na bolesne lub śmiertelne choroby płuc z powodu wdychania pyłu rudy podczas pracy. Więźniowie ci pracowali do 14 godzin dziennie przy ogromnych projektach, w tym przy budowie Kanału Moskwa-Wołga, Kanału Białomorsko-Bałtyckiego i Autostrady Kołymskiej.


Przed śmiercią Stalina prawie 20 milionów mężczyzn i kobiet zostało przetransportowanych do tych obozów na Syberii i innych placówkach, z których wielu nigdy nie powróciło. Więźniowie cierpieli z powodu głodu, chorób, przemocy i zimna; ogromna liczba ludzi zmarła. Śmierć głodowa nie była rzadkością, ponieważ więźniowie byli ledwo karmieni na tyle, by wytrzymać tak ciężką pracę. Inni więźniowie byli po prostu wywlekani do lasu i rozstrzeliwani przez strażników z byle powodu lub bez powodu". (19)

 

Żydowska kolektywizacja

 

Żydowscy bolszewicy wdrożyli politykę znaną jako "kolektywizacja", która oznaczała konfiskatę całej ziemi chłopskiej w imieniu państwa i przy użyciu Czerwonego Terroru z rąk CHEKA. "To jest to, co sam Karol Marks określił jako "istotę komunizmu", zniesienie własności prywatnej, która należy do gojów". Po kilkunastu latach ponad 90% całej ziemi zostało "skolektywizowane". Jednym z bezpośrednich skutków tego procesu była śmierć głodowa, ponieważ Żydzi skonfiskowali nie tylko ziemię, ale całe zboże z tych obszarów, bezpośrednio skazując chłopów na śmierć.


Głód wywołany w Rosji przez Żydów był niewyobrażalny. Jeden z historyków, Julia Chmelewska, napisała, że "ludzie jedli prawie wszystko, co dało się przełknąć. Jedli słomę z dachu". Żydzi celowo zorganizowali trzy duże fale "sztucznie wywołanego głodu, mającego na celu zagłodzenie rolników na Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie i Rosji. Miliony ludzi zmarło powolną śmiercią, a ludzie uciekali się do jedzenia trawy, a niektórzy nawet do kanibalizmu". A stosunek Żydów do tego? Trocki jest znany z tego, że stwierdził: "Umieracie z głodu? To jeszcze nie jest głód; kiedy wasze kobiety zaczną jeść swoje dzieci, wtedy możecie przyjść i powiedzieć, że głodujemy". (20)

 

Żydowski Hołodomor na Ukrainie

 

Encyklopedia Britannica szacuje, że około 8 milionów ludzi, w tym pięć milionów Ukraińców, zostało zagłodzonych na śmierć tylko przez jeden głód Kaganowicza, a trzy ludobójstwa Hołodomoru razem spowodowały śmierć 16,5 miliona ludzi. Żydowskie media i organizacje żydowskie wszystkich opcji podejmują dziś ogromne wysiłki, aby odrzucić ukraiński głód jako mistyfikację, podczas gdy dowody są przytłaczające. Robią to głównie po to, by uniknąć konkurencji dla Żydów jako jedynych ofiar II wojny światowej. Jest to gorsze, niż można sobie wyobrazić; wszyscy widzieliśmy zdjęcia ogromnych stosów wychudzonych martwych ciał - dosłownie skóry i kości ułożonych w stosy o wysokości dwóch lub więcej metrów, które są nam przedstawiane jako dowód na śmierć głodową Żydów przez Niemców. Ale tak nie jest. Są za to dowodem na to, że Ukraińcy, Rosjanie i inni Słowianie zostali zagłodzeni na śmierć przez Żydów. (21)


Aleksandr Sołżenicyn oszacował, że w sumie żydowski reżim w Rosji zdołał eksterminować ponad 60 milionów ludzi, w tym ofiary przymusowej kolektywizacji, głodu, czystek, wypędzeń, banicji, egzekucji i masowej śmierci w gułagach. Uważam, że powiedział również, że "morderstwa na skalę przemysłową, takie jak te, są istotną częścią [żydowskiej] teorii komunistycznej".

 

Chazarskie żydowskie współczucie dla ofiar

 

Trocki powiedział: "Musimy zamienić Rosję w pustynię, zamieszkałą przez białych Murzynów, którym narzucimy tyranię, o jakiej nie śniło się najstraszniejszym wschodnim despotom. Jedyna różnica polega na tym, że będzie to tyrania lewicowa, a nie prawicowa. Będzie to czerwona (żydowska) tyrania, a nie biała. Mamy na myśli słowo "czerwona" dosłownie, ponieważ przelejemy takie powodzie krwi, że wszystkie straty ludzkie poniesione w wojnach kapitalistycznych zbladną w porównaniu. Najwięksi bankierzy zza oceanu będą pracować w najbliższym możliwym kontakcie z nami. Jeśli wygramy rewolucję, ustanowimy potęgę syjonizmu na wraku pogrzebu rewolucji i staniemy się potęgą, przed którą cały świat padnie na kolana. Poznamy, czym jest prawdziwa władza. Za pomocą terroru i krwawych rzezi zredukujemy rosyjską inteligencję do stanu całkowitego otępienia i idiotyzmu oraz do zwierzęcej egzystencji". Lenin powiedział, że "trzy czwarte ludzkości może umrzeć, jeśli to konieczne, aby zapewnić komunizm pozostałej jednej czwartej".


Grigorij Zinowiew, szef Żydowskiej Międzynarodówki Komunistycznej (Kominternu), napisał w artykule w Krasnej Gaziecie w 1918 r., w którym stwierdził: "Uczynimy nasze serca okrutnymi, twardymi i niewzruszonymi, aby nie wstąpiła w nie litość i aby nie zadrżały na widok morza krwi wroga. Uwolnimy wrota tego morza. Bez litości, bez oszczędzania, będziemy zabijać naszych wrogów setkami. Niech będą ich tysiące. Niech utopią się we własnej krwi. Niech poleje się krew burżuazji; więcej krwi, tak dużo, jak to możliwe". (22)

 

Żydzi Stalina

Lazar Kaganowicz

Lazar Kaganowicz był bliskim współpracownikiem Józefa Stalina i bratem jego żony. Jak wspomniano powyżej, Kaganowicz był żydowskim szefem Czeka i słynął z czystek tych, którzy sprzeciwiali się żydowskiej kontroli nad krajem, nakazując śmierć milionów ludzi. Kaganowicz otwarcie chwalił się osobistą odpowiedzialnością za zabicie co najmniej dwudziestu milionów ludzi. To również Kaganowicz przewodniczył całkowitemu zniszczeniu chrześcijańskich kościołów i duchowieństwa, człowiek znany z tego, że stał na szczycie gruzów rosyjskiego kościoła i głosił: "Matka Rosja została zrzucona! Rozdarliśmy jej spódnice!". (23)


Ten Żyd naprawdę "uczynił życie piekłem" dla mieszkańców Rosji, zabijając niezliczone miliony niewinnych chłopów w morzu krwi. Nie wszyscy się temu sprzeciwiali: Jeden z Żydów w Hollywood powiedział: "Nie można zrobić omletu bez rozbijania jajek", a w oświadczeniu przypisywanym różnie zarówno Stalinowi, jak i Kaganowiczowi: "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka". Z drugiej strony, Żydowska Biblioteka Wirtualna wydaje się wiedzieć tylko tyle, że Kaganowicz "kierował budową moskiewskiego podziemia" i że zamiast być głównym żydowskim opiekunem Stalina, jego "uległość wobec Stalina była wyraźnie widoczna" w jakimś niejasnym artykule, który rzekomo napisał. (24) Kaganowicz był tylko jednym z żydowskich masowych morderców; było wielu innych Żydów, którzy przyczynili się do masakry Rosjan w najokrutniejszych okolicznościach.

 

Jakow Swierdłow

Jakow Swierdłow, znany jako "diabeł rewolucji", był żydowskim sekretarzem wykonawczym i szefem żydowskiego rządu. To on stworzył i rozpętał to, co stało się znane jako "Czerwony Terror". To również Swierdłow zainicjował tak zwaną "dekossakizację", w ramach której około 1 miliona Kozaków dońskich zostało brutalnie zabitych, w tym kobiety i niemowlęta, często zakopywane żywcem. Przez pierwsze kilka lat po 1917 r. wydaje się, że każda krwawa akcja przeciwko narodowi rosyjskiemu była inicjowana przez Swierdłowa, będącego "mózgiem partii". Pisarz P. Paganuzi powiedział, że "potworne zbrodnie [żydowskich] bolszewików, które przekroczyły wszelkie miary okrucieństwa, zostały popełnione na rozkaz centrum, a główną odpowiedzialność za nie ponosił Swierdłowsk". (25) (26) (27) (28) (29)


To Swierdłow wydał rozkaz zabicia rosyjskiej rodziny królewskiej. "Badania przeprowadzone w 1990 roku przez moskiewskiego dramaturga i historyka Edvarda Radzinsky'ego ujawniły rolę Swierdłowa w wydaniu rozkazu egzekucji cara Mikołaja II i jego rodziny". Żydzi byli z niego tak dumni, że miasto Jekaterynburg, w którym zabito cara i jego rodzinę, zostało przemianowane na jego cześć na Swierdłowsk.

 

Genrikh Yagoda (prawdziwe nazwisko: Genakh Gershenovich)

 
 

SOURCE

Genrikh Yagoda został opisany jako "czołowy szef terroru Stalina odpowiedzialny za utrzymanie go przy władzy" i był bez wątpienia "jednym z największych żydowskich masowych morderców XX wieku". Był zastępcą dowódcy GPU oraz założycielem i dowódcą NKWD. To właśnie Jagoda wdrożył kolektywizację ziem chłopskich i upraw i był odpowiedzialny za śmierć co najmniej 10 milionów ludzi. To żydowscy zastępcy Jagody ustanowili i zarządzali systemem Gułagu, znanym Aleksandrowi Sołżenicynowi. (30 Jagoda został później zdegradowany i zastąpiony na stanowisku głównego kata przez Nikołaja Jeżowa (Nikolai Yezhov), "krwiożerczego karła".

 

Ławrientij Pawłowicz Beria

Ławrientij Beria, z pewnością najpotężniejszy i najbardziej okrutny żydowski porucznik Stalina, był masowym mordercą chłopów i krwiożerczym maniakiem seksualnym i pedofilem, który zakopywał dzieci w swojej piwnicy, najwyraźniej wiele z nich jeszcze za życiaBeria był osławionym szefem policji i potężnym porucznikiem, który zainicjował masakrę w Katyniu. (31) Beria dołączył do Czeka i został szefem NKWD w Gruzji, a ostatecznie członkiem Komitetu Centralnego Partii Komunistycznej, a następnie wicepremierem i członkiem Biura Politycznego. Po śmierci Stalina w 1953 roku Beria próbował zastąpić go na stanowisku dyktatora Związku Radzieckiego, ale został pokonany przez Nikitę Chruszczowa, Mołotowa i Malenkowa.


Jako przykład tego, jak historia jest zaklinana, rozważmy to pozornie trywialne stwierdzenie: "Beria od dawna symbolizuje całe zło stalinizmu...". Stalinizmu? Ta ogromna rosyjska tragedia, zaplanowana i wykonana w całości przez Żydów, została nagle zredukowana do jednego przymiotnika, który zrzuca całą winę na jednego człowieka, który najwyraźniej nie był Żydem. W rzeczywistości Beria symbolizuje całe zło "żydostwa", wciąż "nawiedzając publiczną wyobraźnię zarówno na Zachodzie, jak i w byłym Związku Radzieckim". Jednak nazwisko tego człowieka (wraz z kilkoma innymi) zostało wymazane z historii i prawie nikt o nim nie słyszał.

 

Ilya Ehrenbur


                       

 


Był też Ilya Ehrenburg, który jest być może najbardziej znany jako Żyd, który uczył ludzi nienawiści - "Zabij wszystkich Niemców, ponieważ nie są ludźmi". (32) To właśnie Ehrenburg podżegał żołnierzy do gwałcenia i okaleczania niemieckich, polskich i czeskich kobiet jako formy kary, w ramach swojej agitacji na rzecz ludobójstwa wszystkich Niemców. (33)


"Niemcy nie są ludźmi. Od teraz słowo "Niemiec" jest najstraszliwszym przekleństwem. Od teraz słowo "Niemiec" uderza nas do głowy. Nie mamy o czym dyskutować. Nie będziemy się podniecać. Będziemy zabijać. Jeśli nie zabiłeś przynajmniej jednego Niemca dziennie, zmarnowałeś ten dzień... Jeśli nie możesz zabić Niemca kulą, zabij go bagnetem. Jeśli twoja część frontu jest spokojna i nie ma walki, zabij Niemca w międzyczasie ... Jeśli już zabiłeś Niemca, zabij kolejnego - nie ma dla nas nic bardziej zabawnego niż sterta niemieckich trupów. Nie licz dni, nie licz kilometrów. Licz tylko jedną rzecz: liczbę zabitych Niemców. Zabić Niemców! ... - Zabić Niemców! Zabić!"


A w innej ulotce: "Niemcy muszą zostać zabici. Trzeba ich zabić... Czujesz się chory? Czy czujesz koszmar w swojej piersi? ... Zabij Niemca! Jeśli jesteś prawym i sumiennym człowiekiem - zabij Niemca! ... Zabij!" (34)


Ale według Wikipedii, Ehrenburg był miłym człowiekiem, cichym dziennikarzem, który jest najbardziej znany ze swoich prac opisujących "ludobójstwo rosyjskich Żydów". (35) Co dziwne, jego fanatyczne pisma domagające się ludobójstwa wszystkich niemieckich gojów zostały usunięte przez naszych wydawców książek historycznych. (36)

 

I wielu innych

I wielu innych

The Taboo Crucifixion

 

Był też Leonid Reichman, który był szefem specjalnego wydziału NKWD i głównym przesłuchującym organizacji, a także szczególnie okrutnym sadystą. (37) Jest wiele innych nazwisk, które niewiele dla ciebie znaczą: Alexander Parvus, Solomon Lozovsky, Moisei Uritsky, Adolph Abramovich Joffe, Dmitry Bogrov, Lev Kamenev (prawdziwe nazwisko Rosenfeld), Maxim Litvinov (ur. Meir Henoch Mojszewicz Wallach-Finkelstein), Karl Radek (prawdziwe nazwisko Karol Sobelsohn), Grigori Zinoviev, Ilya Ehrenburg, Natalfy Frenkel, Mathias BermanWszyscy byli żydowskimi masowymi mordercami.

 

Anonimowość Żydów

 

Nie zawsze łatwo jest z całą pewnością poznać żydowską tożsamość niektórych osób, ze względu na liczne próby ukrycia i zaciemnienia faktów. Zmieniając tak często swoje nazwiska, Żydzi sprawiają, że prawda o ich pochodzeniu etnicznym jest trudna do rozpoznania. Lenin (Władimir Uljanow) był Żydem. (38) (39) (40) (41) Obecnie powszechnie spekuluje się, że Stalin był gruzińskim Żydem, a nawet Los Angeles B'nai B'rith Messenger przypisuje mu żydowskie pochodzenie. Z pewnością mówił w jidysz, miał trzy żydowskie żony i nie miał żadnych gojów w swoim wewnętrznym kręgu. Z pewnością częścią problemu jest to, że identyfikacja Stalina jako Żyda eliminuje jego przydatność jako chłopca na posyłki dla rosyjskiej psychopatologii, nie pozostawiając żadnego goja, którego można by winić za żydowskie okrucieństwa. Jak wspomniano powyżej, pozwala to Żydom zaklasyfikować całą "rosyjską" rewolucję i wszystkie okrucieństwa jako "stalinizm", tj. wydarzenie całkowicie pogańskie, podczas gdy zniszczenie Rosji i eksterminacja ponad 60 milionów Rosjan były w całości dziełem i wykonaniem Żydów. Należy zauważyć, że populacja Rosji w tym czasie wynosiła tylko 125 milionów.


Istnieją pewne żydowskie strony internetowe, takie jak Żyd czy nie Żyd, które często są bardzo pomocne w określaniu pochodzenia etnicznego różnych osób i zazwyczaj można napisać i poprosić o opinię lub określenie. Są jednak osoby, które wydają się być pod tym względem verboten (zakazane). Jedną z nich jest Reimert Ravenholt, były szef USAID, z pewnością jeden z największych socjopatów i psychopatów wszechczasów, który przymusowo wysterylizował dosłownie setki milionów kobiet w krajach nierozwiniętych i spowodował Bóg wie ile zgonów. Próbowałem za pośrednictwem tych żydowskich stron internetowych uzyskać informacje lub opinie na temat pochodzenia etnicznego Ravenholta i tylko w tym jednym przypadku wszystkie strony jednogłośnie odmówiły mi odpowiedzi.


"Trudność w dokładnym zrozumieniu problemu Żydów polega na tym, że istnieje odrębna religia żydowska i odrębna rasa żydowska. Gdzie kończy się jedno, a zaczyna drugie. Żydzi odpowiedzą jednak z pewnością, że nie są rasą, ale religią, a rozróżnianie ich od innych ciał religijnych jest czystym uprzedzeniem i łysym antysemityzmem". (42)

 

"Judaizm jest religią, a nie narodem". Być może to prawda, ale nie dyskutujemy o religii judaizmu; skupiamy się raczej na Żydach jako narodzie. Poprzednie stwierdzenia zaprzeczają, że Żydzi są ludem, rasą lub narodem i mogą być identyfikowani jedynie jako członkowie religii. Cóż, może, ale jak to jest, że ja - i setki milionów innych osób - możemy spojrzeć na twarz i od razu powiedzieć, że ta osoba jest Żydem? Byłaby to naprawdę bardzo potężna religia, gdyby mogła zmieniać rysy twarzy swoich wyznawców.

 

To nie wszystko. Wiele lat temu żydowski kahał w Nowym Jorku silnie naciskał na rząd USA, aby całkowicie unikał identyfikacji etnicznej lub rasowej Żydów i rejestrował jedynie ich status paszportowy. Doprowadziło to do tego, że rząd nie miał pewnej wiedzy na temat liczby Żydów w USA, a nowojorska gmina żydowska była jedynym organem posiadającym takie dane. W niedawnej przeszłości Żydzi posunęli się znacznie dalej, naciskając na rząd Stanów Zjednoczonych, aby uznał za nielegalne wszelkie pytania o religię danej osoby na podstawie tego, że stanowi to "dyskryminację religijną". Odniósłszy sukces, Żydzi następnie połączyli te dwie kwestie i mocno promowali tezę, że "żydowskość" jest wyłącznie religią, a nie rasą czy narodem, uniemożliwiając w ten sposób posiadanie jakichkolwiek środków prawnych w celu ustalenia, czy ktoś jest Żydem. Całkiem sprytne. A ponieważ tak wielu Żydów często zmienia swoje nazwiska, identyfikacja staje się prawie niemożliwa.


Jednak wysiłek ten jest konieczny, ponieważ tylko wtedy, gdy możemy dokonać tej identyfikacji, możemy utworzyć powiązania niezbędne do połączenia wszystkich kropek i zrozumienia zarówno naszej historii, jak i bieżących spraw na świecie. Tylko dzięki tej identyfikacji możemy zdać sobie sprawę, że pornografia jest niemal wyłącznie żydowskim talentem, że alfabetyczna zupa "preferencji seksualnych" jest promowana niemal wyłącznie przez Żydów. Tylko dzięki tej identyfikacji Żydów jako rasy i narodu możemy zdać sobie sprawę, że "rewolucja rosyjska" była w rzeczywistości całkowicie żydowską rewolucją przeciwko Rosji, a zniszczenie i kolonizacja Jugosławii, Iraku i Libii były całkowicie żydowskimi wydarzeniami, mimo że zostały dokonane przez wojsko USA w imieniu Żydów. Na przykład tak zwane "tymczasowe rozkazy" wydane w celu kolonizacji Iraku przez Paula Bremera nabierają zupełnie innego światła, gdy dowiadujemy się, że Bremer, "tymczasowy prezydent Iraku" był Żydem i bliskim współpracownikiem Henry'ego Kissingera. (43) Bremer wyraźnie przyjmował wskazówki od londyńskiego City, a nie od George'a Busha. Tak więc Irak był również "żydowską rewolucją", podobnie jak Jugosławia i Libia.


Jest tego jeszcze więcej. Miałem kiedyś w Szanghaju znajomego o nazwisku Steven Wood - nie jest to nazwisko, które można by zidentyfikować jako żydowskie. W tamtym czasie Steven zajmował wysokie stanowisko HR w Huawei i zwierzył się, że posiada zarówno amerykański, jak i izraelski paszport i podróżuje do Izraela kilka razy w roku. Pewnego dnia wysłał mi plik o rozmiarze około 50 MB, o ile dobrze pamiętam, zawierający szczegóły techniczne wszystkich produktów Huawei. Byłem zaskoczony, ponieważ wydawało mi się, że były to informacje, których nie powinien posiadać, ponieważ inżynieria i projektowanie nie były częścią jego zakresu obowiązków. Nigdy nie powiedział mi nic bezpośrednio, ale z kontekstu założyłem, że za każdym razem, gdy podróżował do Izraela, wszystkie informacje Huawei jechały z nim. Huawei oczywiście nie miałby możliwości dowiedzenia się, że został zinfiltrowany.


Biorąc pod uwagę trudności, możliwe jest popełnienie sporadycznych błędów w identyfikacji i zaklasyfikowanie kogoś tymczasowo jako Żyda, gdy nim nie jest. Twierdzę, że takie sporadyczne błędy są prawie zawsze trywialne. Większość tak zidentyfikowanych osób nie żyje, a te błędy, choć niefortunne, raczej nie wyrządzą szczególnej szkody. Nie jest to w żadnym wypadku usprawiedliwienie dla nieostrożności lub swobodnego podejścia, ale argumentowałbym, że stawka jest tak wysoka, że "lepiej być bezpiecznym niż żałować".


Istnieje wiele innych przedmiotów o ogromnym znaczeniu historycznym, których smak znacznie się zmienia, jeśli możemy dokonać dokładnej identyfikacji. Na przykład, największą organizacją przestępczą w historii świata była Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska Rothschilda, a zaraz za nią Holenderska Kompania Wschodnioindyjska, z których obie zostały stworzone i kontrolowane przez Żydów. Rothschild i jego Żydzi zabili co najmniej 200 milionów ludzi w Indiach poprzez egzekucje i głód, a niektóre szacunki są znacznie wyższe. Podobnie, biznes uprawy opium w Indiach i narzucanie go Chinom były całkowicie żydowskimi przedsięwzięciami - za które nasze książki historyczne, dzięki żydowskim wydawcom, obwiniają "Brytyjczyków". Ponownie, Rothschild i Sassoon zabili co najmniej 100 milionów ludzi w Chinach w wyniku rzezi i co najmniej dodatkowe 50 milionów w inny sposób. Program MK-ULTRA CIA był całkowicie żydowski na samym szczycie i przynajmniej w średnich szeregach, z okrucieństwami, które nigdy nie będą miały sobie równych. Decyzja o przeprowadzeniu bombardowań zapalających niemieckich obszarów mieszkalnych była wynikiem działań jednego z żydowskich doradców Churchilla. Podobnie holenderska bańka tulipanowa i bańka na morzach południowych były żydowskimi wymysłami. Jest tego o wiele więcej.


W ten sposób tuszuje się ogromne historyczne zbrodnie, przypisując winę niewłaściwym osobom i pozostawiając Żydom swobodę prezentowania się jako światowe ofiary, a nie sprawcy.


Na koniec dodam jeszcze jedną uwagę. Czytelnicy często narzekają, że nie są w stanie znaleźć dowodów na pewne wydarzenia historyczne, takie jak wypędzenia Żydów z Kuby czy Chin, twierdząc, że ich poszukiwania niczego nie odkrywają. Wydaje się, że nie są w stanie pojąć, że Google mocno cenzuruje wszelkie tematy związane z Żydami, Izraelem, historią (zwłaszcza historią dotyczącą Żydów), większością tematów politycznych i wieloma innymi. To niemal zabawne, że Google nie ma żadnej wiedzy na temat wydalenia Żydów z Chin po wojnie, ale za to wie wiele o Żydach, którzy pozostali w Chinach i którzy mieli duże wpływy. Jak ktoś napisał: "Lepiej nie wiedzieć tak wielu rzeczy, niż wiedzieć tak wiele rzeczy, które są błędne".


Nie powinno być konieczne podkreślanie, że Google jest tak samo żydowski jak Izrael, a fakty historyczne, którym pozwala uciec przez sieć w tych tematach, są zgodne z określonym propagandowym punktem widzenia i najczęściej są błędne. Z tego powodu, a także dlatego, że Google skrupulatnie śledzi (i zapisuje w nieskończoność) każde wyszukiwanie, każdy temat, każde słowo kluczowe, każdy kliknięty link, każdą odwiedzoną stronę internetową, nie korzystam z Google od 20 lat.


Pomimo tego, że na moich komputerach nie mam żadnych programów ani aplikacji związanych z Google, co miesiąc jestem ostrzegany o ponad 500 próbach śledzenia moich ruchów w sieci.

 

Pogromy żydowskie

 

Były to wydarzenia polegające na karaniu (poprzez więzienie lub zabijanie Żydów) w Rosji i niektórych innych krajach, wydarzenia, które są przedstawiane (i które mogły być) jako "polowania na czarownice" przeciwko Żydom za zbrodnie popełnione podczas i po rewolucji 1917 roku.


Wszyscy widzieliśmy wystarczająco dużo filmów typu Dr. Zhivago i Skrzypek na dachu, aby dać nam poczucie, że Żydzi szukają współczucia dla rewolucji rosyjskiej. Ze względu na ich kontrolę nad mediami i Hollywood, dużo lub nawet większość światowej świadomości publicznej na temat tego ogromnego wydarzenia została rozwiązana tylko do dwóch elementów: Po pierwsze, Stalin był zły, a po drugie, Żydzi w Rosji strasznie cierpieli z powodu tych "antysemickich" pogromów, prześladowań, na które wiecznie czyści i gwiezdnie nieskazitelni Żydzi absolutnie nie zasłużyli, ponieważ żaden Żyd nigdzie, nigdy, nikomu nic nie zrobił. To wręcz niewyobrażalne, że Żydzi mają tak wielką kontrolę nad mediami i wydawnictwami książkowymi, że byli w stanie dokonać tak ogromnego i naprawdę niewybaczalnego oszustwa na światowej świadomości publicznej. W porównaniu z tym, co Żydzi zrobili narodowi rosyjskiemu, tak zwane "pogromy" były zbyt trywialne, by o nich wspominać.


Jestem oczywiście pochodzenia rosyjskiego. Jeśli ty i twoi przyjaciele przyjedziecie do mojego kraju, brutalnie eksterminując prawie połowę naszej populacji, zabijając mojego króla i całą jego rodzinę oraz kradnąc większość królewskich skarbów, torturując miliony, wywołując głód, który zabije kolejne miliony, niszcząc naród i gospodarkę, a następnie ograbiając mój kraj z większości jego bezcennych skarbów sztuki, jednocześnie opróżniając bank centralny mojego rządu przy wyjściu, mogę ulec pokusie, by cię dopaść i zabić.

 

Epilog

 

"Nie możemy zapominać, że niektórzy z największych [masowych] morderców współczesnych czasów byli Żydami".


Czy ktoś przypomina sobie Hitlera piszącego: "Żydzi nie są ludźmi. Od teraz słowo 'Żyd' jest najstraszliwszym przekleństwem. Żydzi muszą zostać zabici. Trzeba ich zabić... Jeśli nie możesz zabić Żyda kulą, zabij go bagnetem... Zabij Żyda! Jeśli jesteś prawym i sumiennym człowiekiem - zabij Żyda! Jeśli już zabiłeś Żyda, zabij następnego... Zabij!".


Oczywiście, że nie. W takim razie rozsądne jest pytanie, dlaczego Hitler stał się chłopcem z plakatu dla historycznych okrucieństw, skoro większość z tych Żydów była znacznie gorsza, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wiele, jeśli nie większość, tak zwanych nazistowskich okrucieństw było jedynie "okrutnym porno", które później okazało się całkowicie sfabrykowane przez Żydów. Dlaczego jesteśmy zalewani opowieściami o złu Hitlera, zarówno prawdziwym, jak i wyimaginowanym, ale nigdy nie słyszeliśmy o Berii, Kaganowiczu, Jagodzie, Ehrenbergu czy Swierdłowie? Kto kontroluje media i wydawców książek? Kto nadaje ci etykietę "antysemickiego nazisty nienawidzącego Żydów" za ujawnianie prawdy historycznej?


Pomyślmy o postawach Żydów wspomnianych w tym artykule, o ich działaniach. Jaki człowiek chwali się osobistą odpowiedzialnością za zabicie "co najmniej" 20 milionów niewinnych ludzi? Jaki człowiek mówi: "Jeśli jesteś prawy i sumienny, zabij Niemca"? Jaki człowiek konfiskuje wszystkie plony rolne i tym samym skazuje dziesiątki milionów ludzi na śmierć? Są to chazarscy Żydzi, tak samo morderczy i dzicy dziś, jak 700 lat temu.


Co więcej, są to ci sami ludzie, którzy dziś zamieszkują londyńskie City, gdzie przez wieki planowano wszystkie te okrucieństwa. Dziś ładnie się ubierają, piją popołudniową herbatę z rodziną królewską i zawsze myją zęby po każdym posiłku. Ale są odpowiedzialni za milion ofiar śmiertelnych w Iraku i wiele innych niedawnych tragedii. Jeśli COVID-19 był planowany, to właśnie tutaj. To są ludzie, którzy chcą trzeciej wojny światowej z Rosją, Chinami i Iranem, i prawie na pewno będą ją mieli, ponieważ Amerykanie, którzy są pod ich kontrolą, są na tyle głupi, by ją rozpocząć. Koniec.

 

*

Pisarstwo Larry'ego Romanoffa zostało przetłumaczone na 32 języki, a jego artykuły opublikowano na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy importowo-eksportowej. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, prezentując studia przypadków w sprawach międzynarodowych w starszych klasach EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z autorów nowej antologii Cynthii McKinney "When China Sneezes". (Rozdział 2 - Radzenie sobie z demonami).

Jego pełne archiwum można zobaczyć pod adresem

https://www.bluemoonofshanghai.com/ + https://www.moonofshanghai.com/

Można się z nim skontaktować pod adresem:

2186604556@qq.com

Źródło / Source: https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/8264/

Tłumaczył / Translated by: FmforLXM – (Bitomat)

*

Odnośniki:

(1) Żydzi Stalina

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html

(2) Żydzi i rewolucje

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/8184/

(3) 1881 marzec 13 car Aleksander II zamordowany w Petersburgu

https://www.history.com/this-day-in-history/czar-alexander-ii-assassinated

(4) MANIFESTY W SPRAWIE ZABÓJSTWA ALEKSANDRA II (1881)

https://alphahistory.com/russianrevolution/manifestos-assassination-of-alexander-ii-1881/

(5) Rosyjski głód w latach 1891-1892

https://www.volgagermans.org/history/famines/famine-1891-1892

(6) Rewolucja rosyjska 1905 r.

https://spartacus-educational.com/RUS1905.htm

(7) Wojna rosyjsko-japońska

https://www.history.com/topics/japan/russo-japanese-war

(8) Jacob Schiff pomógłby uprzemysłowić i zmilitaryzować niechrześcijańską Japonię do walki z chrześcijanami cara Rosji.

http://www.thechristiansolution.com/doc2009/145_Holodomor.html

(9) Stołypin, Piotr

https://www.encyclopedia.com/history/encyclopedias-almanacs-transcripts-and-maps/stolypin-peter

(10) Dmitri Bogrov

https://spartacus-educational.com/RUSbogrov.htm

(11) Dmitry Bogrov

https://en.wikipedia.org/wiki/Dmitry_Bogrov

(12) The American Hebrew, 1920

https://en.wikipedia.org/wiki/The_American_Hebrew

(13) Robert Wilton

https://sunray22b.net/robert_wilton.htm

(14) Rewolucja rosyjska kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(15) Rewolucja rosyjska kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(16) Rewolucja rosyjska kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(17) Peuple Juif, 8 lutego. 1919.

http://fau.digital.flvc.org/islandora/object/fau%3A32504/datastream/OBJ/view

(18) Żydowscy bolszewicy zamordowali 66 milionów chrześcijan w Rosji

https://concisepolitics.com/2016/08/19/jewish-bolsheviks-mass-murdered-66-million-mostly-christians-in-russia/

(19) Rewolucja rosyjska kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(20) Rewolucja rosyjska kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(21) Zaprzeczanie Hołodomorowi - zbrodnia przeciwko ludzkości

http://www.thechristiansolution.com/doc2009/145_Holodomor.html

(22) Rosyjska rewolucja kierowana przez Żydów

http://www.renegadetribune.com/the-jewish-led-russian-revolution/

(23) Lazar Kaganowicz - masowy morderca Stalina

https://rense.com/general11/stal.htm

(24) Łazar Moisiejewicz Kaganowicz

https://www.jewishvirtuallibrary.org/kaganovich-lazar-moiseyevich

(25) Jakow Swierdłow. 100 lat od śmierci "diabła rewolucji"

https://topwar.ru/155444-jakov-sverdlov-100-let-so-dnja-smerti-djavola-revoljucii.html

(26) Jakow Swierdłow: demon rewolucji leninowskiej. 6 faktów, których nie ma w podręcznikach

https://dzen.ru/media/rubez/iakov-sverdlov-demon-leninskoi-revoliucii-6-faktov-kotoryh-net-v-uchebnikah-61eefd978ea3c6130dba37c3

(27) Wnuk kupca i brat amerykańskiego bankiera Y. M. Sverdlova (Gauchmann Aaron Moishevich).

https://sofya1444.livejournal.com/3187005.html

(28) Jakow Swierdłow - biografia

https://biographe.ru/politiki/yakov-sverdlov

(29) Tajemnica śmierci Jakowa Swierdłowa

https://proza.ru/2012/08/02/513

(30) Pierwszy rozstrzelany komisarz NKWD. Genrikh Yagoda

https://spbvedomosti.ru/news/nasledie/pervyy-rasstrelyannyy-narkom-nkvd-genrikh-yagoda/

(31) Masakra w Katyniu

https://en.wikipedia.org/wiki/Katyn_massacre

(32) Ilya Ehrenburg agitował za ludobójstwem na Niemcach

https://ww2gravestone.com/ilya-ehrenburg-the-leading-soviet-propagandist-of-the-second-world-war/

(33) Ilya Ehrenburg - Zabij wszystkich Niemców, ponieważ nie są ludźmi

https://www.eutimes.net/2020/02/ilya-ehrenberg-the-man-who-taught-soviets-to-hate-and-kill-all-germans-because-they-are-not-human/

(34) Ilya Ehrenberg - Człowiek, który wymyślił "sześć milionów

https://rense.com/general75/ehr.htm

(35) Ilya Ehrenburg

https://en.wikipedia.org/wiki/Ilya_Ehrenburg

(36) Ilya Ehrenburg

https://en.metapedia.org/wiki/Ilya_Ehrenburg

(37) Żydzi Stalina

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html

(38) Lenin był Żydem

http://www.jewornotjew.com/profile.jsp?ID=1

(39) Żydowskie korzenie Lenina

https://www.thejc.com/news/features/lenin-s-jewish-roots-1.447185

(40) (Israel Moses) Blank w Odessie na początku XIX wieku.

Dziadek Władimira Iljicza Uljanowa - który zaczął przyjmować pseudonim Lenin, gdy miał około 30 lat - urodził się jako Sril Moisiejewicz.

(41) Czy Lenin był Żydem?

https://www.myjewishlearning.com/article/was-lenin-jewish/

(42) PRZYCZYNA NIEPOKOJÓW NA ŚWIECIE

https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/The-Cause-of-World-Unrest.pdf

(43) Ludzkość na rozdrożu

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/humanity-at-the-crossroads/

 

Copyright © Larry RomanoffBlue Moon of ShanghaiMoon of Shanghai, 2023

iNTERNET ARCHIVE


 

TO INTERNET ARCHIVE -- Re: An urgent request

Please remove this file from archive.org:

Step 1: (a) This is the URL that I want excluded from your website:
https://web.archive.org/web/20230414194235/https://www.moonofshanghai.com/2023/04/en-larry-romanoff-power-behind-throne.html Sincerely, Luisa Vasconcellos

 

 

CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL FRANÇAIS  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff, May 27, 2021

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

READ MORE

L.Romanoff´s interview