Tuesday, March 19, 2024

EST — LARRY ROMANOFF: USA sõda Tik-Tok’i vastu on 100% juudi päritolu

 


USA sõda Tik-Tok’i vastu on 100% juudi päritolu


Larry Romanoff

Tõlge: KÕIK POLE KULD, MIS HIILGAB

 

 SEE ARTIKKEL ON PDF

CHINESE   ENGLISH   ESTONIAN  ITALIANO   ROMANIAN   RUSSIAN   SLOVENIAN   

 

 

Praegune sõda Tik-Toki vastu ei ole kuidagi seotud USA või ameeriklastega. Need on juudid, kes tahavad, et Tik-Tok oleks kas surnud või nende kontrolli all.

 

Ma selgitan, kuid kõigepealt lubage mul astuda sammu tagasi. Aastal 2023 algatati esimene sõda Tik-Toki vastu ja see sõda oli Ameerika. Põhjus oli lihtne: Hiina sõi Ameerika lõunasööki ja ameeriklased olid raevunud. Prantsuse uudistesait Le Monde avaldas huvitava artikli pealkirjaga “Kuidas Hiina rakendused on vallutanud planeedi”, [1] märkides, et “kolm neljast kõige enam allalaaditud rakendusest USA Android-telefonides on Hiina omad”, kusjuures Tik-Tok’i on sisse loginud üle 170 miljoni ameeriklase. See on rohkem kui 50% kõigist ameeriklastest ja loomulikult ajas see ameeriklased hulluks.

 

See on juba piisavalt halb, et Hiina elektriautod ujutavad maailma üle, samal ajal kui ameeriklased ei suuda ilmselt ühtegi ehitada, et Hiina on konstrueerinud ja korduvalt katsetanud hüpersoonirakette, samal ajal kui Ameerika õnnetud versioonid pidevalt plahvatavad. Piisab sellest, et Huawei suudab äkki teha oma suure võimsusega kiibid ilma Ameerika tehnoloogiat kopeerimata, et Hiina on omandanud kvantarvutuse alused, samal ajal kui ameeriklased ebaõnnestuvad, et Hiina on päikeseenergia valdkonnas maailmas esikohal, et DJI on vallutanud maailma väikeste droonide ja paljude teiste tipptasemel tehnoloogiate osas, kuid nüüd jookseb kogu Ameerika ühe armsa Hiina videorakenduse juurde.

 

See oli viimane õlekõrs. Ameerika valitsus oli raevus. Ühelgi “neljandajärgulisel riigil” nagu Hiina ei saanud lubada ameeriklastele, kes on universumis kõiges esikohal, vastu astuda, nii et midagi tuli ette võtta. Tulemuseks oli esimene Tik-Toki sõda ja tõuge, et ByteDance müüks selle ameeriklasele. Hong Kongi South China Morning Post ütles meile: “Ameerika kõige suuremal vastasmängijal ei ole mingit asja kontrollida Ameerika Ühendriikide domineerivat meediaplatvormi”. [2] See katse ebaõnnestus ja kuigi seda toetas suur meediakära, loobuti lõpuks asjast, sest välismaise ettevõtte müügi sundmüük ilma põhjuseta oli õiguslikult keeruline.

 

Siis aga puhkes sõda araablaste ja juutide vahel Palestiinas ja kõik muutus. Põhjus on selles, et juudid panid toime kõige õudsemaid ja ebainimlikumaid kuritegusid Palestiina rahva vastu ja nad ei tahtnud, et maailm sellest teada saaks. Te olete sellest palju lugenud oma kohalikust meediast, kuid on veel palju muud, mis ei ole sinna jõudnud.

 

Esiteks pommitasid juudid kõik Palestiina haiglad puruks ja keelasid igasuguste meditsiinitarvete ja personali jõudmise haavatute juurde. Vietnami sõja ajal andsid juudid RAND Corporationis USA sõjaväele nõu, et Ameerika sõdurid ei tohiks tulistada, et tappa, vaid peaksid vietnamlasi kõhtu või soolestikku tulistama, et pingutada vaenlase meditsiinilisi ressursse. See tekitab vaenlasele kõige suuremat kahju; surnukehadest on suhteliselt lihtne vabaneda, kuid miljonid raskelt haavatud panevad rahvale sellise koormuse, et ühiskond ise kukub kokku. Juudid (või nende USA marionett-sõjavägi) tegid sama Iraagis, Liibanonis, Süürias, Liibüas, Afganistanis, Jugoslaavias ja teistes riikides ning nad järgivad sama mustrit Gaza puhul.

 

 

Üks tulemus oli see, et sajad väikesed lapsed, kes olid saanud raskeid vigastusi ja vajasid ühe või mitme jäseme amputeerimist, pidid need amputatsioonid läbi tegema ilma anesteesiata, sest juudid hävitasid kõik meditsiinitarbed ja ei lubanud neid tarnida. Dr Rik Peeperkorn, WHO esindaja okupeeritud Palestiina territooriumil, ütles: “Ma ei ole oma elu jooksul kunagi näinud nii palju amputeerituid, sealhulgas laste seas.” [3] [4] [5] [6]. On veel palju muud, veelgi õudsemat, mis on hästi dokumenteeritud, kuid mis ei ole teie meediasse jõudnud.

 

         Allikas

 

Selleks, et need hirmuteod ei jõuaks kunagi maailma inimesteni, hakkasid juudid tapma kõiki ajakirjanikke, mitte ainult palestiinlasi, vaid ka kõiki välismaiseid ajakirjanikke. UK Guardian teatas: “Ainuüksi 2023. aastal tapeti peaaegu 100 ja vangistati 400 ajakirjanikku”, [7] ja 2024. aastal on asi muutunud veelgi hullemaks. Ja muidugi, juutidele kuulub või nad kontrollivad praktiliselt kogu Lääne massimeediat ja ka paljuski mujal maailmas ning nad kontrollivad ka Facebooki, YouTube’i, Instagrami, Twitterit ja teisi, nii et Palestiinas ja eriti Gazas tegelikult toimuva üle oli tõhus “uudisembargo”.

 

Aga siis tuli Tik-Tok. Ja mitte ainult ajakirjanikud, vaid ka Palestiina ja teised välisriikide kodanikud said filmida paljusid juutide hirmutegusid ja postitada neid kogu maailmale. Tik-Tok möödus juutide omanduses olevast massimeediast ja tõi suure osa sellest tohutust tragöödiast kogu maailma teadvusse ning see ongi põhjus uueks intensiivseks sõjaks Tik-Toki vastu.

 

Palestiina ja välismaised reporterid postitasid fotosid ja videoid juutide poolt Gazas toime pandud julmustest ning inimesed üle kogu maailma võtsid need üles ja postitasid need uuesti Tik-Tok’i. Nii et toimuvat ei olnud võimalik varjata.

 

The Wall Street Journal alustas seda artikliga pealkirjaga “Kuidas TikTok toob teie lapsele sõja koju” (How TikTok Brings War Home to Your Child)[8] Jewish Forward oli kohal, Noored ameeriklased pöörduvad Iisraeli vastu – ja te võite tänada TikTok’i. Uued analüüsid näitavad, et Palestiina-meelne sisu jääb kogu rakenduses leiduva sisu kõrval kääbuseks ja Hiina muudab selle tõenäoliselt hullemaks. [9]

 

The Jewish Chronicle rääkis, Kuidas TikTok pöörab noored meeled Iisraeli ja Lääne vastu. Vanematel inimestel on vähe ettekujutust platvormi – ja selle kaudu Hiina mürgise Kommunistliku Partei – mõjust nooremale põlvkonnale. [10] The Jewish Forward küsis: Kui kiiresti saadab TikTok kasutajad antisemitistlikusse jäneseurgu? Täna ilmunud uus aruanne National Contagion Research Institute’ist, mis uurib internetis levivat vihkamist, näitab olulisi tõendeid selle kohta, et TikToki sisu “edendatakse või summutatakse” sõltuvalt sellest, “kas see on kooskõlas või vastandub Hiina valitsuse huvidele”. [11]

 

    Esindajatekoda asus suure juudirühmituse toetusel hääletama seaduseelnõu üle, mis võiks käivitada TikToki keelu. Allikas

 

Jewish Telegraphic Agency avaldas artikli, kus öeldakse: “(USA) Esindajatekoda hääletab seaduseelnõu üle, mis võib käivitada TikToki keelu, mida toetab suur juudi grupp”. [12] The Times of Israel ütleb meile: “Suur USA juudi grupp toetab kaheparteilist seaduseelnõu, mis võiks näha TikToki keelustamist”. Põhja-Ameerika Juudi Föderatsioon ütleb, et toetab seaduseelnõu, kuna on muresid platvormil leviva antisemitismi pärast. [13] Ja asi pole selles, et USA juudi rühmad “toetavad” Tik-Toki keelustamist; nad on selle eestvedajad. Üks Florida naiskongresmen süüdistas TikToki keelustamise hääletamisel Iisraeli lobitööd. “See on AIPACi töö,” ütles ta. [14] See on osaliselt vastutav hiljutise Hiina vastu suunatud kättemaksusüüdistuste tulva eest “inimõiguste rikkumises”; see kõik tuleb samast allikast: juutidelt. [15] Hiina on kõikide maailma riikide seas olnud silmapaistev nõudma relvarahu Palestiinas ja tõelise Palestiina riigi loomist – ja see teeb Hiinast Iisraeli ja juutide kibeda vaenlase, sest nad ei luba seda kunagi. Kõik nende plaanid juutide poolt kontrollitava maailmavalitsuse loomiseks hävitatakse, kui Palestiinast saab riik.

 

Ja kuhu see viib? Te peaksite juba ära arvama. Juudid tahavad sundida ByteDance’i müüma Tik-Tok’i ameeriklasele, kuid kes on see “ameeriklane”, kes kavatseb seda osta? Mitte ameeriklane, vaid juut Steven Mnuchin. [16] Kuna ta ei saa tõtt öelda, ütleb ta, et Tik-Tok-sugune platvorm „peaks kuuluma ameeriklasele”, mitte hiinlasele. [17] [18]

Ja see ongi kogu lugu.

                                   

Autorist

 Hr. Romanoffi kirjutisi on tõlgitud 32 keelde ja tema artiklid on avaldatud rohkem kui 150 võõrkeelsel uudiste- ja poliitikaveebil enam kui 30 riigis ning enam kui 100 ingliskeelsel platvormil. Larry Romanoff on pensionile jäänud juhtimiskonsultant ja ärimees. Ta on töötanud rahvusvahelistes konsultatsioonifirmades juhtivatel ametikohtadel ja omanud rahvusvahelist impordi-ekspordiettevõtet. Ta on olnud Shanghai Fudani ülikooli külalisprofessor, kes on esitanud EMBA vanematele klassidele rahvusvahelisi juhtumiuuringuid. Romanoff elab Shanghais ja kirjutab praegu kümnest raamatust koosnevat sarja, mis on üldiselt seotud Hiina ja Läänega. Ta on üks Cynthia McKinney uue antoloogia “When China Sneezes” kaasautoritest. (2. peatükk – Dealing with Demons).

                              Tema täielikku arhiivi saab vaadata aadressil

    https://www.bluemoonofshanghai.com/ ja https://www.moonofshanghai.com/

                                   Temaga saab ühendust võtta aadressil:

                                              2186604556@qq.com

*

MÄRKUSED

[1] Kuidas Hiina rakendused on planeedi vallutanud
https://www.lemonde.fr/en/economy/article/2024/03/15/how-chinese-apps-have-conquered-the-planet_6620317_19.html
[2] TikTok’il kästi Hiina Kommunistlikust Parteist lahku minna või kaotab juurdepääsu USA kasutajatele
https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3254303/us-lawmakers-seek-force-chinas-bytedance-divest-tiktok-or-face-ban module=top_story&pgtype=homepage
[3] “Ma pole elus nii palju amputeerituid näinud”
https://www.aljazeera.com/news/liveblog/2024/1/9/israel-war-on-gaza-blinken-arrives-in-israel-as-fighting-continues?update=2606470
[4] Gaza arstina pean amputerima laste jalgu ilma narkoosita
[5] “Absoluutselt kujuteldamatu”: Gaza lapsed seisavad silmitsi amputatsioonidega ilma anesteesiata
https://www.democracynow.org/2023/12/28/palestinian_children_gaza
[6] Köögilaua amputatsioon ilma anesteesiata Gazas on üks paljudest
https://www.washingtonpost.com/world/2024/01/20/gaza-healthcare-crisis-amputation-anesthesia/
[7] 2023. aastal tapeti peaaegu 100 ajakirjanikku ja 400 vangistati.
https://www.theguardian.com/media/2023/dec/08/journalists-killed-imprisoned-2023-ifj
[8] Kuidas TikTok toob oma lapsele sõja koju
https://www.wsj.com/tech/tiktok-israel-gaza-hamas-war-a5dfa0ee?mod=hp_lead_pos7
[9] Noored ameeriklased pöörduvad Iisraeli vastu – ja te võite tänada TikTok’i
https://forward.com/opinion/574346/freepalestine-tiktok-israel-china/
[10] Kuidas TikTok pöörab noored meeled Iisraeli ja Lääne vastu
https://www.thejc.com/lets-talk/analysis/how-tiktok-is-turning-young-minds-against-israel-and-the-west-q21dxrb3
[11] Kui kiiresti saadab TikTok kasutajaid antisemitismi jäneseurgu?
https://forward.com/culture/577326/tiktok-antisemitic-hate-speech-rabbit-hole-experiment/
[12] (USA) Esindajatekoda kavatseb hääletada seaduseelnõu üle, mis võib käivitada TikToki keelustamise, mida toetab suur juudi rühm.
[13] USA suur juudi grupp toetab kahe osapoole seaduseelnõu, mis võib TikToki keelustada.
https://www.timesofisrael.com/major-us-jewish-group-backs-bipartisan-bill-that-could-see-tiktok-banned/
[14] Florida naiskongresmen süüdistab Iisraeli lobitööd demokraatide hääletuses TikToki keelustamiseks. 
“See on Aipac’i tööl,” kirjutas Keith
https://www.thejc.com/news/usa/florida-congresswoman-blames-israel-lobby-for-democrat-vote-to-ban-tiktok-lbek8s6l
[15] Kommentaar: Iisraeli kummalised inimõiguste süüdistused.
http://en.people.cn/n3/2024/0125/c90000-20126634.html
[16] Steven Mnuchin ütleb, et ta paneb kokku grupi, et osta TikTok.
https://www.wsj.com/tech/steven-mnuchin-says-he-is-putting-together-a-group-to-buy-tiktok-3aac4a33?mod=hp_lead_pos3video

[17] USA endine rahandusminister Mnuchin ütleb, et ta paneb kokku investorid, et osta TikTok.
https://www.timesofisrael.com/ex-us-treasury-secretary-mnuchin-says-hes-putting-together-investors-to-buy-tiktok/
[18] Kuna TikTok seisab silmitsi võimaliku USA keeluga, soovib endine rahandusminister Steve Mnuchin ettevõtet osta
https://nationalpost.com/news/world/steve-mnuchin-looks-to-buy-tiktok

           

*            

 ÕIGLANE KASUTAMINE JA AUTORIÕIGUSED

 

See artikkel võib sisaldada autoriõigusega kaitstud materjali, mille kasutamiseks ei ole autoriõiguse omanik andnud eraldi luba. See sisu tehakse kättesaadavaks õiglase kasutamise põhimõtte alusel ning see on mõeldud üksnes hariduslikel ja teavitamise eesmärkidel. Seda sisu ei kasutata kaubanduslikul eesmärgil.

 

Autoriõigus © Larry Romanoff, Blue Moon of Shanghai, Moon of Shanghai, 2024

 

iNTERNET ARCHIVE


 

TO INTERNET ARCHIVE -- Re: An urgent request

Please remove this file from archive.org:

Step 1: (a) This is the URL that I want excluded from your website:
https://web.archive.org/web/20230414194235/https://www.moonofshanghai.com/2023/04/en-larry-romanoff-power-behind-throne.html Sincerely, Luisa Vasconcellos

 

 

CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL FRANÇAIS  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff, May 27, 2021

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

READ MORE

L.Romanoff´s interview