Friday, May 28, 2021

POLSKI — LARRY ROMANOFF — Jaką rolę odegra twój kraj w III wojnie światowej? May 27, 2021
CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

 

Jaką rolę odegra twój kraj w III wojnie światowej?

Larry Romanoff, 27 maja 2021 r

Prawdziwe pochodzenie obu wojen światowych zostało usunięte ze wszystkich naszych podręczników historycznych i zastąpione mitologią. Żadna wojna nie została rozpoczęta (ani nie była pożądana) przez Niemcy, ale obie zostały wywołane za namową grupy europejskich syjonistycznych Żydów, z deklarowanym zamiarem całkowitego zniszczenia Niemiec. Dokumentacja jest przytłaczająca, a dowody niezaprzeczalne. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11


Ta historia powtarza się dzisiaj w ramach masowego uwodzenia narodów Zachodu (zwłaszcza Amerykanów) w ramach przygotowań do III wojny światowej - która, jak sądzę, jest teraz nieuchronna. Jest oczywiste, że gromadzą się chmury wojenne. Znaki są wszędzie, z mediami i otwartymi rozmowami o wojnie w wielu krajach. Korporacja RAND od lat przygotowuje wojskowe scenariusze III wojny światowej i podobno robi to obecnie NATO. Ogromne ruchy wojsk i sprzętu NATO są w przygotowaniu lub w procesie, aby otoczyć Rosję. Stany Zjednoczone otaczają Chiny bazami wojskowymi, w tym największą na świecie na Guam. Zarówno Chiny, jak i Rosja są otoczone przez prawie 400 amerykańskich laboratoriów broni biologicznej. Iran jest całkowicie narażony na napór amerykańskiej armii na Bliskim Wschodzie.

Dzięki ich kontroli nad środkami masowego przekazu, Żydowska Kampania Gniewu przeciwko Chinom (12) (patrz przypis 13) jest nieubłagana i skuteczna, co najmniej przez ostatnie dwa lata, wypełniając strony i fale radiowe fałszywymi opowieściami o okrucieństwach przeciwko Chinom, te zmasowane kłamstwa pojawiają się prawie codziennie. Są one zgodne z tym samym szablonem, którego używali ci sami ludzie przeciwko Niemcom, aby podsycać nienawiść i przygotować ludność na I i II wojnę światową. Jest to taki sam schemat - oparty na tych samych rodzajach kłamstw - jak te używane do przygotowań do inwazji na Irak, Libię i Syrię. Ci ludzie wykorzystują wszelkie sposoby prowokacji przeciwko Chinom, w tym coraz bardziej skandaliczne i lekkomyślne wyzwania militarne na Morzu Południowochińskim i w pobliżu Tajwanu. Cały świat uczy się nienawiści do Chin, Rosji i Iranu. Próby przekształcenia Indii w wroga Chin stają się coraz bardziej desperackie.

Trzecia wojna światowa będzie się składać z połączonych sił USA, NATO i Izraela (który uważa się za światową potęgę militarną), prowokujących konflikt, mający na celu ostateczne zniszczenie Chin, Rosji i Iranu - trzech krajów, które muszą zostać zniszczone, aby zadowolić marzenie o budowie Trzeciej Świątyni Szatana w Jerozolimie i zapoczątkowaniu naszego Nowego Porządku Świata. Taki jest plan. Twoja wiara lub niewiara w to nie ma znaczenia dla jego wykonania.

Nie możemy liczyć na nic ze strony Amerykanów, bo są zbyt głupi, aroganccy i ślepi chcą jeszcze raz funkcjonować jako prywatna armia bankierów, składając przysięgę wierności tym samym osobom, które sprawują ostateczną kontrolę zarówno nad CIA, jak i Mossadem. Anglia służyła temu celowi przez sto lat lub dłużej, ale chętnie została poświęcona, gdy bankierzy przenieśli swoją flagę do Stanów Zjednoczonych. Wojna światowa pozostawi Stany Zjednoczone fizycznie i finansowo w ruinie, podobnie jak dwie pierwsze wojny zniszczyły Imperium Brytyjskie i doprowadziły Anglię do bankructwa. Ci ludzie są bezlitośni; aby dostać to, czego chcą, będą walczyć do ostatniego Amerykanina. Ale jak słynny Benjamin Netanyahu powiedział: „Kiedy wyciśniemy z USA wszystko, czego chcemy, to Ameryka może wyschnąć i zniknąć”. I tak będzie. Ale to nieważne, ponieważ bankierzy już przenoszą swoją flagę do NATO - ponadnarodowego wojska, które nie podlega nikomu i będzie naszym oficjalnym ciemiężcą w naszym Nowym Wspaniałym Świecie. I nie możemy liczyć na masy ludzi z Zachodu, ponieważ są oni po prostu pionkami w tych geopolitycznych grach, a niewielu rozumie tragiczną otchłań, w którą tak chętnie wskakują.

Brytyjska rodzina królewska jest w 100% po ich stronie. Jeśli w to wątpisz, poproś królową Elżbietę o publiczne oświadczenie, że Anglia odmówi udziału w kolejnej wojnie światowej. Zignoruje cię, podobnie jak Boris Johnson i brytyjska kabała parlamentarna, ponieważ są w czołówce tych planów. Poproś tchórzliwego premiera Kanady Justina Trudeau, aby stanowczo stwierdził, że Kanada odmówi pójścia za Amerykanami na kolejną wojnę światową. On odmówi. Nie możemy liczyć na Niemcy; ten kraj jest dziś amerykańsko-żydowską kolonią pozbawioną własnej woli. Znaczna część Europy Wschodniej, jak również Australia, została wypaczona i odwrócona, głupio wierząc, że potęga NATO będzie dla nich nieszkodliwa, podczas gdy w rzeczywistości będą jednymi z pierwszych baranków ofiarnych w tej Trzeciej Wojnie. Włochy, Francja i Hiszpania prawie na pewno zostaną zmuszone do udziału; reszta Europy jest w dużej mierze nieistotna. Japonia, będąca również amerykańsko-żydowską kolonią bez własnej woli, a także główną bazą wojskową Stanów Zjednoczonych, nie będzie miała innego wyboru, jak tylko poświęcić się.

Nie sposób uniknąć wniosku, że historia rzeczywiście się powtarza, demonizując kolejny naród, rozmyślnie wywołując wystarczającą nienawiść i gniew, by usprawiedliwić kolejną wojnę światową. Nawet uznani ideolodzy zachodni przyznają, że to, co tutaj napisałem, jest prawdą. Jakie będzie stanowisko rządu twojego kraju, kiedy ładunek wojennych armat zostanie ostatecznie odpalony? Czy jesteś w stanie wyjaśnić, dlaczego uważasz, że trzecia wojna światowa to dobry pomysł? Jeśli jesteś Europejczykiem, czy nie widziałeś wystarczająco okropieństw wojny? Jeśli jesteś Amerykaninem, czy twój rząd nie zabił już wystarczającej liczby niewinnych ludzi? Jeśli jesteś Żydem, dlaczego nie wypowiesz się przeciwko tej klice 300 lub 400 osób, zanim będzie za późno?

Biorąc pod uwagę źródło nacisków na trzecią wojnę światową i planowane zniszczenie Chin, należy zastanowić się, co - jeśli w ogóle - można zrobić, aby zapobiec trzeciemu światowemu holokaustowi. Nawet znając źródła, trudno jest wypowiedzieć wojnę co najwyżej kilku tysiącom jednostek rozproszonych w może dziesięciu krajach.

Znam tylko jeden sposób, aby zapobiec trzeciej wojnie światowej, która jest teraz nieuchronna: zmusić Izrael do zapłacenia za nią. Gdybym jako ostateczna władza jednego z krajów docelowych wezwał izraelskiego ambasadora i poinformował go, że gdyby mój naród został zmuszony do wojny z USA - oczywiście odpowiem. Jednak mój pierwszy odwet nie byłby skierowany przeciwko USA, ale przeciwko Izraelowi - przeznaczyłbym niezbędną część mojego arsenału, aby zapewnić, że Izrael pozostanie niezdatny do zamieszkania przez 500 lat i że Trzecia Świątynia Szatana nigdy nie zostanie zbudowana. To moja teza, że ​​Izrael jest dla tych ludzi zbyt ważny, aby go składać w ofierze, i że w obliczu takiego zagrożenia, uznanego za wiarygodne, wycofaliby się. Biorąc pod uwagę wszystko, co wiem, nie sądzę, aby można było w inny sposób zapobiec trzeciej wojnie światowej.

Zostanę oczywiście oskarżony o antysemityzm, ale tu nie chodzi o mnie, lecz o małą garstkę żydowskich europejskich bankierów i przemysłowców, którzy chcą, aby trzecia wojna światowa zniszczyła stary porządek, zanim będzie można zainstalować nowy. Tych ludzi trzeba nazwać i ujawnić ich cele. W każdym razie w debacie sądowej o urazie wobec kilkuset osób lub rozpoczęciu trzeciej wojny światowej, która jest większa zbrodnią?

*

Pisma pana Romanoff zostały przetłumaczone na ponad 30 języków, a jego artykuły opublikowane na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy zajmującej się importem i eksportem. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, gdzie prezentował studia przypadków w sprawach międzynarodowych dla starszych klas EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z współautorów nowej antologii Cynthii McKinney „When China Sneezes”. Jego pełne archiwum można zobaczyć na

https://www.moonofshanghai.com/  i http://www.bluemoonofshanghai.com/

 

Można się z nim skontaktować pod adresem: 2186604556@qq.com

*

Uwagi

 (1) https://hofs.online/david-irving-churchills-war/

 (2) https://www.paulcraigroberts.org/2020/01/13/germanys-war-chapter-4-the-allied-conspiracy-to-instigate-prolong-wwii/

 (3) https://thegreateststorynevertold.tv/the-war-criminal-churchill/

 (4) https://research.calvin.edu/german-propaganda-archive/schul05.htm

 (5) „Niemcy stają się zbyt silne. Musimy ją rozwalić ”. - Winston Churchill przemawia podczas prywatnego obiadu w 1936 r. Wspomnienia z 1961 r. Generała Roberta E. Wooda. II wojna światowa. Carl J. Schneider, Dorothy Schneider. Strona 15.

 (6) „Zmusimy Hitlera do tej wojny, czy on tego chce, czy nie”. - Winston Churchill (transmisja z 1936 r.). „Ta wojna to wojna angielska, a jej celem jest zniszczenie Niemiec”. - Winston Churchill (audycja z jesieni 1939 r.)

 (7) „Musisz zrozumieć, że ta wojna nie jest przeciwko Hitlerowi czy narodowemu socjalizmowi, ale przeciwko sile narodu niemieckiego, która ma zostać zniszczona raz na zawsze, niezależnie od tego, czy jest w rękach Hitlera czy jezuity." - Winston Churchill [1940]; Emrys Hughes, Winston Churchill, Jego kariera w wojnie i pokoju s. 45); Książka ta została opublikowana w Wielkiej Brytanii w 1950 r. Pod tytułem „Winston Churchill w wojnie i pokoju”. Amerykańska wersja zatytułowana „Winston Churchill: British bulldog”

 (8) https://www.moonofshanghai.com/2020/10/jewish-responsibility-for-both-world.html

 (9) https://www.moonofshanghai.com/2020/10/zionism-hidden-tiranny-by-benjamin-h.html

 (10) https://www.moonofshanghai.com/2020/10/the-jewish-declaration-of-war-on.html

 (11) https://www.moonofshanghai.com/2020/10/the-jewish-betrayal-of-germany-and.html

 (12) Kampania gniewu przeciwko Chinom; https://www.moonofshanghai.com/2020/08/blog-post_49.html

(13) Międzynarodowi Żydzi mają jakiś powód do niechęci do Chin, które miały zostać rozczłonkowane i zamienione w wieczną krowę dojną – ten plan został udaremniony przez Mao i jego rewolucję. To nie „Brytyjczycy”, ale międzynarodowe żydowskie rodziny bankowe, Rothschildowie, Sassoons, Kadoories, Hardoons i inni, byli całkowicie odpowiedzialni za trwającą 150 lat trawestację opium w Chinach. Bezpośrednio po drugiej wojnie światowej jednym z pierwszych aktów Mao było wypędzenie wszystkich Żydów z Chin i konfiskata całego ich majątku opiumowego - w tym całego Szanghaju i oddziałów HSBC w kontynentalnej części kraju. Nie zapomnieli i chcą odzyskać pieniądze.

Copyright © Larry RomanoffMoon of ShanghaiBlue Moon of Shanghai, 2021


iNTERNET ARCHIVE


 

TO INTERNET ARCHIVE -- Re: An urgent request

Please remove this file from archive.org:

Step 1: (a) This is the URL that I want excluded from your website:
https://web.archive.org/web/20230414194235/https://www.moonofshanghai.com/2023/04/en-larry-romanoff-power-behind-throne.html Sincerely, Luisa Vasconcellos

 

 

CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL FRANÇAIS  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff, May 27, 2021

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

READ MORE

L.Romanoff´s interview